En sevdiğiniz şarkı/türkü?

En çok severek dinlediğiniz şarkı/türkü hangisi? (yabancı da olabilir)

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• andante,winter,uğurlar olsun,unwritten,desperado,cup of life,fur elise,freestyler 40.senfoni 5.senfoni,requiem,asturias,farid farjad istanbul,ay ışığı sonatı,spring,yugioh,exodia theme,I still love you,Time only knows,live to forget,wow invincible,wow murloc,wow my son,midlife crisis,unsung helmet,maria,livin la vida loca,writen on the stars,stereo love. Bu aralar bunları çok dinliyorum aklıma gelenlerden.Ben sadece çok sevdiğim şarkıları dinlerim.

0|0
    0|0
  • Dinleyeceksen Al link link

1|0
    0|0
  • çok var yabancı.bir kaçtane yazim: whitesnake-is this love,Enuff Z'nuff-time to let you go,tenacious d tribute... rock,blues,metal...

0|0
    0|0
  • cok var yani kulaga hos gelen ve müzik dinledigim anki ruh halime göre sevdigim cesitler var.. şu an dersen kubat-esti seher yeli dinliyorum kubatida genel anlamda severim :)

0|0
    0|1
  • Modern Talking you are my soul you are my heart

0|0
    0|0
  • klasik olarak sadece vivaldi 4 mevsim parçaları güzeldir.Ayrıca Türk Sanat Müziği ve Arabesk dinlerim malesef popüler kültür müziklerini sevmiyorum genç yaşıma ragmen biraz dinazor kaldım farkındayım :) ancak Zeki Müren'den Sorma ne haldeyim adlı parçasının yeri bir ayrıdır

0|0
    0|0
  • En sevdiğin diyip bizi şimdi ispanyol paçalı Ferdi tayfur yıllarına götürme :)) dinlemişliğim dahi yoktur ama nefret ettiklerim daha çabuk aklıma geldi:)

0|0
    0|1
  • pittbul, lil wayne. yabancılarda kalitedir. suavemente, 6 foot 7 foot dinlenmesi gereken müziklerdir bnce güncel olarak yabancıyı iyi takip ederim. müzik istek olursa mesaj atabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Tskler eskiden bende sadece yabanci dinlerdim ama son bi kaç senedir türkçe sarkilar dinliyorum:)

• link

türk sanat müziği ve favorimmm

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=GwWzFgKv4eQ

1|1
    0|2
    • kusura bakmayın levelden dolayı link atamaıyorum olmasa mektubun yenitürkü

• 1|0
    0|0
  • ALEV ALEV ŞARKISI FERİDUN DÜZAĞACIN link

0|0
    0|0
  • Bayılrım ben buna link

0|0
    0|0
  • ceceliden sensiz olmaz ki ve es. murat dalkılıç külah. tavsiyem

0|0
    0|0
  • bu konuyla alakalı bir en im yok lakin kulağa hoş gelen türküleri seviyorum ve dinliyorum :)

0|0
    0|1
  • grup hacegan soyluyor menzılli yar menzıllı dınlemenı tavsiye ederım

0|0
    0|0
  • yüreğimin başı yangın yeridir

ellerine kına yak gözün aydın

0|0
    0|0
  • Onur Akin Asi Ve Mavi Veya Bana Bir GuL Ver

0|0
    0|0