Kapat

Kitaplardan alıntılar için buyrun :)?

herkes elindeki kitapdan güzel her hangi söz ve dortluk gibi benzeri şeyler paylaşsın bakalım :)

uyandığımda gülümseyen yüzüne bakarak
unutmak istiyorum günlerin adını
ceyhun yılmaz -yalnızsam düzelt

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Canı yanardı... "Geçmiş olsun!" derdim.
    Yüreği burkulurdu... "Geçmiş olsun!" derdim.
    "Ama seni seviyorum..." derdi. "Geçmiş olmasın!" derdim.
    Niye biliyor musunuz?
    Çünkü aşktı benim tek derdim...
    Ama her şey gibi bu aşka da geçmiş oldu.
    Zaten "Güzellik geçicidir..." demişlerdi ve haklıydılar çünkü benim sevdiğim de bir güzellik yaptı ve bizi geçmiş oldu.
    Sonra ne mi oldu?
    Sonrasını biliyorsunuz zaten...
    Hem o benden geçmiş oldu hem de ben kendimden geçmiş oldum...

Kapalı gişe yalnızlık -Serkan zel
    ö

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafama bir silah daya ve duvarları benimle boya. Kirada forever hani<3

0|0
    0|0
  • "... Yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışındaki bütün günahlar, hırsızlığın bir çeşitlemesidir."

"Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun."

-Uçurtma Avcısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim bir kalbimin olmadigini soyluyorlar. Oysa bende bir cocuk kalbi var. Masamin uzerindeki kavonozun icinde (stewen hawking)

Haklisin dostum. Hemde hicbir tanrinin seni affedemeyecegi kadar haklisin (brahmastra_dadalusun gunahlari)

Sadece cirkin kadinlarla sevisirim. Onlarin parmaklarindaki sonmeyen ates. Ve o an tum bir omre yaymak istedikleri arzulari bana kendimi zeus gibi hissettirir. (Brahmastra_dadalusun gunahlari)

0|0
    0|0
  • tut elimi : Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...