Berbat eğitimin sonucu ingilizceler?

ben ingilizcemi geliştirmek için arkadaş ediniyorum her zaman yanımda sözlük olmuyor bazen kafamdan yazıyorum yanlış yazıyorum cümleyi geçenlerde filistinli cocukla konuşuyordum bizim ülkedeki eğitimin daha iyi olduğnu düşünüyorum onlara göre o da ayrıyeten eğitim kurs almadı bende o çatır çatır konuşuyor ben hala cümleleri ters kruyorum bazı şeyleri unutuyorum kuzenim liseye gidiyor okullarında 3 tane suriyeli cocuk var ve onların ingilizcesi var okuldan öğrenmişler Türkiyedeki eğitim şimdi onlardan kötü mu biz konuşamıyoruz ben hiç okuldan mezun olupta eğitim falan olmadan ingilizce konuşanı görmedim biz okulda anca simple present tense present perfect tense gördük bu nasıl düzelir ks üyeleri ingilizce öğretmenleri

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı ablam durumun varsa git ingilizce konuşulan bir ülke veya şehirde 3-4 ay geçir, miranda kerr gibi şakır şakır konuşursun. Senin internetten konuşma olayın da iyi ama biraz da oyun oynayabilmelisin. Senaryolu güzel oyunlar oyna, içinde konuşmalar olsun. Mesela en güzel örnek Call of Duty. Binlerce çeşit insan sesi var değişik duygularda değişik aksanlarla konuşmalar var, her türlü ağzın ingilizceye yatkınlaşır. Ama bayan olman biraz seni zorlayabilir. :(

1|0
    0|0
    • outlast bile oynadım ben :d bu daha basit

• Şahsen ben Outlast oynamadım ama dediğim gibi eğer Call of Duty deki gibi 3 saniyeye 2 cümle düşüyosa, tabiki işe yarar :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ogrenırsın ya ben 1 yıl evde takıldım o sırada fılm ızlıyodum altyazılı ole cozdum

0|0
    0|0
    • bende izliyorum bir sürü dizi anlıyorum çat pat dediklerini ama ben konuşamıyorum :D

• yavas yavass samımı soluyorum dayımın yanında fılmler derken cozdum dayım dalgıc orda ıster ıstemez

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok haklısın canım. Eğer devlet lisesinde isen sırf formalite olsun diye İngilizce dersi var ama içerik boş.

1|0
    0|0
    • sürekli aynı konuları gösterdiler anlaşılan özel kurs almadan öğrenilmez

• TürkIerde düzgün konuşan hiç görmedim aylarca özel kurslara gidip. "I tink" diyorlar hala.
    Senle pek alakalı degil egitimle kesinlikle yani. Ingilizce filmler izle kesinlikle işe yarayacak

1|0
    0|0
    • izliyorum zaten aksanda sıkıntım yok fazla cümle kurmak benim için eziyet *-*

• Aslinda gramer olarak en kolay dillerden biri... bende zamaninda biraz ders calişaydim cok daha iyi olurdu ama idare edicez:)
      Aksan iyiyse salla. Kötü aksan ama iyi ingilizce de pek bir işe yaramiyor. Hele bazi rehberleri görünce ölü taklidi yapasi geliyor insanin

• oyy kiyamam sana ya, bunu dertme ya ogrenirsin

0|0
    1|0
Yükleniyor...