İstanbulun en varoş semtleri neresi?

evet istanbulun en varos semttı neresıdır sızce? hadı bakalım alalım cevapları

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zeytinburnu'da akrabalarım var , Ara sıra gelirim; yeterince varoştur kannımca :)

1|1
    0|0
    • bıktım z.b yeter amg 18 yılım çok bok bi semt

• Varoşun anlamını biliyormusun ki? tümör rıza beynin yok senin çıkart at onu

Erkekler Ne Diyor 12

• Yapılan istatistiklere göre istanbul'da en geri kalmış bölge esenler'dir.

not: en çok kalkınmış yer ise beşiktaş.

1|0
    0|0
  • hayırdır ucuza arsa kapatıp,site mi yapacaksın?gerçekten içime çektim sorunu.cevaba gelince zamanında monopoly istanbul oynarken dolapdere ve kasımpaşa ucuza gidiyordu,oralar olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Varoş semtler nerden aklına geldi ? Neden süslü ve elit semtler değilde varoş semtler ? Peki insanlığın kol gezdiği yerleri söyle bana ? İnsanlığın olduğu ve gerçekten komşu gördüğün semtleri yaz bana , bende sana varoş sokaklarına kadar anlatayım ?

0|0
    0|1
  • sulukule

0|0
    0|0
  • bağcılar tabiki,

0|0
    0|0
  • sırasıyla zeytinburnu,dolapdere,kasımpaşa,fatih karagümrük

0|0
    0|0
    • Fatih mi ? Emin misin ? İlçe demiyor

• bana ilçe ile semt arasındaki fark ı anlatırmısın. ayrıca fatih karagümrük dedim iyi oku

• senin adın pek istanbula benzemiyor dostum sen zeytinburnuna geldin mi hiç yada dolapdere kasımpaşanın nereye bağlı olduğunu biliyormusun bence varoş olan sensin kafan güzelken yazdın galiba oraları

• Bizim semti tek geçerim. Esenler

2|0
    0|0
  • Temmuzda sınav varmı ya ?

0|0
    0|0
  • Sonu Paşa ile bitenlerin çoğu,Esenler,Bağcılar,Hacıhüsrev,Kuştepe,Dudullu,Gebze,Tuzla vs.

1|0
    0|0
  • bayrampaşa/sağmalcılar,kurtköy,gaziosmanpaşa,eyüp/sütlüce.. şimdilik aklıma gelenler..

1|0
    0|0
  • milleti birbirini düşürme

0|0
    0|0
  • istanbu'lu pek bilmiyorum... gittiğim bir kaç yeri var sadece ama oralar varoş semt denilemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gebze'yi tek geçerim :D İstabulda değil ama varoşlukta başı çeker.

0|0
    0|0
  • Orda yaşamıyorum G.O.P diye biliyorum

0|0
    0|0
  • çukurcuma esenler kasımpaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...