Herkese gunaydinn :)?

Film onerirmisiniz arkadaslar korku romantik duygusal fark etmez yerli filmleride onerirseniz sevinirim :) bu gecede film izliyerek sabahlicam :D

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Romantik komedi icin Ask Cesmesini onerebilirim. Daha simdi izledim... aman aman bir film degil ama romantik komedi icin eglenceli bir film. Kristen Bell ve Josh Duhamel basrollerde. Gerilim icin Evdeki Dusman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Filmin adı "Laughing Out Loud" kısaca L. O. L (Kahkaha) olarak söylenen filmde Miley Cyrus'un annesini Demi Moore canlandırıyor, Mileyin annesi yeni boşanmış bir anneyi canlandırırken Mileyde 18li yaşlara yeni girmiş bir genç kızı canlandırıyor filmde Miley, Annesi ve Erkek arkadaşıyla yaşanan olaylar anlatılıyor...

0|0
    0|0
  • Yerli film istiyorsan bu gün izledim. " Yangın Var " çok güzel buldum.
    Ülkenin genel durumu var, komedi ve aşk aşırı güzel değil ama hoş bir konusu var.

0|0
    0|0
  • Cocuk buyutme rehberi.. adi mok gibi duruyo ama beni bile sonunda aglatti. Once guldurdu eglendirdi sonra aglatti.. izle ve bana dua et

0|0
    0|0
  • "ay lav yu" izleyebilirsin yerli komedi yabancı olarak aksiyon için de "hızlı ve öfkeli 5-6"

0|0
    0|0
  • yatta bir uyu < romantik komedi :d

0|0
    0|0
  • Bülent ersoydan kestirdiğime pişmanım İzle ayüküyonnnu :D:D

0|0
    0|0
  • Prestij

0|0
    0|0
  • Ne gecesi la sabah oldu yat uyu film milm izleme sabah kalkmıyosun sonra

0|0
    0|0
  • ula sabah oldu be , gel camda biz film cevirelim ne dersin zamanda cabuk gecer :)

0|0
    0|0
  • Hachiko

0|0
    0|0
  • Kayseride gunes dogdu bea balkonda onu izliom simdi de sen nersindesin kayserinin?

0|0
    0|0
  • Sabah oldu zaten

0|0
    0|0
    • Ben yurt didinda yasiyorum saat 10 51:)

• Oda aksam oluyo. once bir gece olsun sonra sabahlarsin oyleyse 12 yi bekle

• Aşk yemini kesinlikle izle :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle Günaydın ``Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü `` izleyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mavi en sıcak renktir.

0|0
    0|0
  • I * sam. konusuna bakıp izleyebilirsin pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
  • Günaydin :)

0|0
    0|0
  • Sabah oldu ben daha yatamadım çıldıracaimm :/

0|0
    0|0
  • Maşallah günaydın sabah ettih len :))

0|0
    0|0
  • günaydıııııııııııııııııııın ks nin tatlı üyecikleri ::dd:d: ben daha yeni uyucam

0|0
    0|0
Yükleniyor...