Kapat

Fotoğraf çekimi üzerine...bu ne bencilliktir?

fotoğraf karesinde kaç kişi olduğu hiç önemli deildir..eğer o karede siz varsanız, iyi - kötü çıkmışım die önce kendinizi değerlendirirsiniz...

foto çekildikten sonra ben bunu yapmıyorum diyen varsa şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• bakıyorum evet ama kötüyse sildirtmiyorum komedi olabiliyor :))) hatıra sonuçta...

0|1
    0|0
  • evet yapıyorum ve yapıcam. bunu kendin de yapmadığını söylemeyemezsin.

1|0
    0|0
  • Ben güzel çıkmışsam diğerlerine bakmadan facebooka yükleyebilir, tweetleyebilirim :/

0|0
    0|0
  • Resım cok guzel derım kendımı ıncelerım ıy ıgrencım ama hep beraberız koy facebooka nolucak derım :D

0|0
    0|0
  • o fotoğrafın içinde sen yoksan ne kıymeti var ki?

0|0
    0|0
  • Evet öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Diğerlerinin nasıl çıktığını niye umursayalım ki? :)

0|0
    0|0
    • :) aslında soylemek ıstedıgm sey şu...orada sevgılın, eşin ya da oglun bıle olsa yın eonce kendıne bakarsın...

• :) sevdıklerının hep guzl gelmesı de ayrı bır nokta evet...teşekkürler guzel bır yere temas ettın:)

• :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben! Zaten fotoğraf çekinmeyi fazla sevmem zoraki arkadaş hatırı ile çekinirim.Nasıl göründüğüm kimin umrunda?Zaten benim en çirkin ve en iyi hallerimi yanımdaki insanlar biliyor daha ne?Gereksiz uğraş...

0|0
    0|0
    • olay foto cekınmeyı sevmenız ya da sevmemenız deıl..cekındıkten sonra o resmı elınıze alınca verdıgınız tepkı

• Bak bu gün şunları yapmıştık.Hay Allah'ım yahu ne kadar manyak insanlarmışız gibi..

• ben cekimyorum arkadaş böyle bir kasılıyorum geriliyorum sevmiyorum kısacası fotograf cekinmeyi

0|0
    0|0
  • Bazen bu durum farklıdır yanında gerçek bir dostun varsa biz buyuz der geçersin

0|0
    0|0
  • gayet normal. Çekildikden sonra ilk aaa süleyman çok kötü çıkmış yaseminin gözler kaymış filanmı diceğiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...