Amon Amarth severler neredesiniz?

uzun süreden sonra tekrar müziğe döneceğim ve repertuarımı gözden geçireceğim.Amon amarth ı çok özlemişim..Amon Amarth sız olmaz diyenler varmı ?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Amon Amarth onsuz olmaz asla olmaz onusuz metal tanrısı ölmüş vikinlere benzer :) ölürüm ben o gruba ya ilk göz ağrım hala AA tribute olarak sahne alamadım ya ona yanarım :'( AA iyidr :)

0|1
    0|0
    • tanınmış bir gruptasın sanırsam üstad?

• sende bendensin üstadım ozaman..o grupta anlaşmazlık bide ciddiyetsizlik oldumu insan soğuyor valla..

• aynen öyle oluyor ilk grubumda death metal yapıyorduk çok sağlam bi grubumuz vardı as gitarisitmiz çok sağlam ama tarzına bağlıydı cannibal corpse - vital remains - dying fetus - nile gibi işte bide arada amon amarth tarzı sert müzkler yapardı bizde ona eşlik ederdik felan ama baterist ile anlaşamadık haklı adam ard arda 5 tane calınca adam mahfoluyor ben gçeiyordum çalıyordum ben gidiyodum zordu baya tarz degiştridk gitarist gitti bassçı gitti anlaşadık free takılmaya başladık neticede

• Amon Amarthsız olur, ama dinleriz :)) Çaktım 5 yıldızı.

0|1
    0|0
  • bayılırım..yirim..taparım.. link girişini yidiğimin

0|1
    0|0
    • ahaha ben aşırı sevmem hacı sana bıraksaydım keşke :))

• Death metali arada dinlerim, hani olmazsa olmaz değildir fakat yemeğin baharatı gibidir metal alemine tat katarlar link ...

0|0
    0|0
    • bende 4 yaşından beri iron maiden dinliyorum dostum..ama inanki bi viking metal başka..ben bunlara detah metalde diyemiyorum hani..

• Ne zaman çıkacak yeni albümleri. yada çıkaracaklar mı :D.. " Under the northern star" Çok duygusal müzik lan bence :D Mazie balık salıom bunu dinlerken :P

0|0
    0|0
  • Dinlemedim reyiz.

0|0
    0|0
  • aa'sız da olur.

0|0
    0|0
  • victorious march ile kendimizden az geçmedik zamanında

0|0
    0|0
  • amon amarth yalanır yoluna paspas olunur 2008den beri tek grup dinliyorum oda amon amarth favori parçalarım Pursuit Of Vikings, Varyags of Miklagaard, Death in Fire, Fate Of Norns, Runes to My Memory, North Sea Storm, For Victory or Death, Twilight of the Thunder God, Guardians Of Asgaard, Legend Of a Banished Man, Cry Of The Blackbirds, Arson, Bloddshed, Versus of the World, Bleed for Ancient Gods, Walhall Avaits Me, Victour March, Without Fear, Live For The Kill, Across The Rainbow Bridge simdilik aklıma gelenler :D bence son dönemin tartışmasız açık ara en üstün metal grubu digerleriyle kıyas dahi edilemez surekli cizgilerini mufaza ediyorlar dahada onemlisi her albümde üstüne koyup ilerliyorlar hiç gerileme yok tekrardan tebrik koyuyorum kendilerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...