Hobileriniz neler :)?

Ne yapmaktan hoşlanırsınız_? :)

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 19

• Kontraplaktan uçak yapmak ve denizden http://hizliresim.com/8mZ7z1 bunları çıkarıp süslemeler yapmak...

0|0
    0|0
  • puzzle...

1|0
    0|0
  • Tarih , Yeraltı Edebiyatı , Dağcılık falan

1|0
    0|0
    • Edebiyat düşkünlüğü son yıllarda çok azaldı, bunu devam ettirebilmen çok güzel :)

• şiir yazmak kitap okumak.. şaka şaka lan, gezmek, bilgisayar oyunu oynamak, ne kadar boş iş varsa uğraşmak.

0|0
    0|0
  • ağaçlardaki yaprakları saymak en buyuk hobim

0|0
    0|0
    • Zaten hobiler böyle bir şeydir. Anlayan için güzel, anlamayan için saçma gelir. Herkesin zihniyeti bir değil ki :)) ama hobin güzelmiş, hele ki saydıkça rahatlıyorsan, huzur buluyorsan ne mutlu sana :))

• bende aslında kepçe izlemeyi seviyorum :))))

• kepçe ızlemek gercekten eglencelı

• Gitar, paten, bisiklet..

0|0
    0|0
  • Spor
    Müzik
    Beşiktaş

0|0
    0|0
  • ata binip attan inmak köpek besleyip kedi tekmelemek yukardan aşağıya birisinin üstüne çöp atmak tuvalet yerine küvete işemek ::D:D:DS:F:

0|0
    0|0
  • Bateri kickbox spor spor hertürlüsü

0|0
    0|0
    • bateri çok cool, spor ise sağlık için olmazsa olmazımız, tebrik ederim kardeşim :)

• bu arada üniye başlarken ortam için tangoya başlamıştım ortama değil tangoya aşık oldum 2 sene oldu tavsiye ederim

• teşekkür ederim kardeşim bir kaç arkadaş tango kursuna gitmeyi teklif etmişti, şimdi yeniden üniye başlayacağım varsa kampüste kursu bu sefer kaçırmam :)

• kate upton memelerinden hoşlanırım

0|0
    1|0
  • Hobi olarak başladığım Fotoğrafçılık mesleğim oldu yeni hobiler arıyorum :D

0|0
    0|0
    • fotoğrafçılık çok güzel ama resim çekinmek istediğinde maalesef seni çeken olmuyor. :)

• sıkıntı yok abi tripo diye bişey var makineye startı verdikten sonra 10 saniyede önüne geçip poz verebiliyorum artık aştım sigaradan 2 fırt bile çekebiliyorum makinenin önünde :D

• helal sana :)

• UYUUMAK

0|0
    0|0
  • elektronik dans müzikleri yapmak

0|0
    0|0
  • kitap okumak, gezmek, uyumak fazla monoton bir hayatım var.

0|0
    0|0
  • Klarnet çalmak, paraşütle atlamak, uçak kullanmak, araba sürmek :)

0|0
    0|0
  • at hırsızlığı

0|0
    0|0
  • Cay icmekten cok hoslaniyorum bir de yürüyüs yapmaktan ^^

0|0
    0|0
  • Bandai poesable robot koleksiyonu, puzzle ve koleksiyonu

0|0
    0|0
    • baktıkça insan huzur buluyor olmalı :)

• Baktıkça ve de oynadıkça, çok kaliteli robotlar gerçekten çocuk musun diyen çok ama aslında çocuk hobisi değil bir kere pahalı bir hobi ve kolay değil.

• elbette tahmin ediyorum ve bence her evde olması gereken bir koleksiyon :))

• Köpeklerle Oynamak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...