Bir film onerisi istiyorum eylenceli ya da fantastik olabilir?

Arkadaslar bir film onerin size zahmet

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Bkz: www.kizlarsoruyor.com/.../q1512650-izledigim-filmler-konusuna-dair-kisa-bilgiler-ister-misiniz

Burdan istediğiniz film tarzı bulabilirsiniz, sürekli güncelleniyor..

0|0
    0|0
    • cannibal holocaust (1980)

bir grup maceraperest amazona belgesel film yapmak için gider ve kendilerinden bir daha haber alınamaz. onları aramak için peşlerinden giden ikinci grup bir yerli kabilesinde kayıtları bulur. kayıtları izlediklerinde ise filmin gerçek dünyada yasaklanmasını sağlayan şeylerle karşılaşırlar. found footage dediğimiz türün ilk örneğidir bu film. paranormal activity, blair witch, rec hepsi bu filmden ilham almış diyebiliriz.

bu filmi izleyebilirsin.

• Cok tesekkur ederim

• Rica ederim film için gerekli yorumlarıyla yardımcı olmaya çalışırım sormanız yeterli..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Apocalypto, Yamyam katliamı, bir Sırp filmi, soldaki son ev, mezarına tüküreceğim, şeytanın ölüsü, otel serisi, işkence, testere, korku kapanı, işkence odası, Teksas katliamı, american Mary, korku kapanı, necromantik, gozu, Little DeathsThe, Ruhlar bölgesi, şeytanın ölüsü, korku seansı, dabbe, el-cin, musallat, kötü ruh, Eşkiya ve kabadayı😎

0|0
    0|0
  • Ayı Ted Fantastik.

0|0
    0|0
  • Eğlenceyi "eylence" olarak yazan birine film önermem ben adsçiöf

0|0
    0|0
  • n to the wild

The lost city (Andy Garcia)

Çocuk büyütme rehberi

Aklım karıştı

Kaybedenler kulübü

Kabadayı
    Hepsini şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Aşk doktorunu izle will Smith

0|0
    0|0
  • fantastik film istiyorsan benden sana fantastik dörtlü gelsin

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisini şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Korkunç bir film serisi.

0|0
    0|0
  • süper ot ;)

0|0
    0|0
  • my sassy girl kore versiyonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iron man, Karayip korsanları, Thor bu serileri ben çok beğenmiştim

0|0
    0|0
    • aşka yolculuk, hayatım yalan, kız erkek meselesi, ödül peşinde, kadın aklı erkek aklı, arkadaştan öte, cennet gibi, aşk yemini, sihirbaz, gelinlerin savaşı, sadece arkadaş, cesaretin var mı aşka, mavi göl bunlarda aklıma gelen romantikler :)

Yükleniyor...