Kimler daha önce interrail yaptı?

Ben de yapmayı düşünüyorum. Son bahar gibi gitsem veya yazın süper olur. İngilizcem kötü ama bir sorun olur mu sizce yoksa belli kalıplar ve sözlük idare eder mi? Ayrıca yalnız gideceğim. :D ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnız gitmek zorunda değilsen bir grupla git derim. Daha güvenli oluyor (Sokakta ya da trende biri uyurken diğeri nöbet tutuyor mesela.). Grupta İngilizce bilen birinin olması çok kolaylaştırır ama iletişimde iyiysen halledersin yine. Az para harcamak istiyorsan yazın git, parklarda falan yatarsın. Kışın gidersen hostellar daha uygun fiyatlı olabiliyor şehrine göre. Ama her mevsimin keyfi başka.

0|0
    0|0
    • Sizin tecrübeniz var mı acaba? Brn kışın gidip otelde ucuza kalırım hem güvenli olur diye düşündüm. Oralarda acaba vakit geçirebileceğim başka yabancı arkadaşlar benimle tanışıp gezilerine alabilirler mi?

• Evet, daha önce yazın ve kışın gittim. Başkalarıyla tanışıp gezilerine katılma konusunda bir şey diyemiyorum. O tamamen senin sosyal yeteneğine bağlı. Ben insanlardan veba gibi kaçma eğiliminde olduğum için yorum yapamıyorum. Ama öyle yapanları da duymadım değil. Eğer Hıristiyan misyonerlerinden rahatsız olmazsan onların yerleri daha ucuz ve kesinlikle daha temiz oluyor. Oralara da bakabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...