Game of Thrones dizisinde artık olaylar kitaba göre şekillenmeyecekmiş bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Game Of Thrones dizisinde artık olaylar kitaba göre şekillenmeyecekmiş bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• O KILIÇLI TAHT GÖTLERİNE GİRSİN BU KARARI ALANLARIN O ZAMAN

böyle muazzam bir kitaptan sıyrılıp aptalca işler yapcaklar.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum belki daha iyi olabilir çıkan tüm kitapları okudum ve şu an her şey boka sarmış durumda bunları nasıl toparlıcak merak ediyorum ayrıca starkları özellikle robb u öldürmeyeyedi iyiydi kitap starklarlar başladı ve onların egemenliğinde intikamları alınmış olarak bitsin istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ayni heyecani ve kaliteyi koruduktan sonra gerisi onemli degil. seyirciyi memnun etsin yeter bence...

0|0
    0|0
  • Her turlu izlenir :D

0|0
    0|0
  • kitapları okumadığım için dert etmiyorum. farketmez yani

0|0
    0|0
  • #ArkandayızKhaleesi

0|0
    0|0
  • Tadında bırakılması gerekiyodu

0|0
    0|0
  • Beklentileri karşılıycaksa iyi bile olur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• E nasıl gidecekmış ozaman saçmalık olmazzzzzz hayırrrrr 4. sezondan sonra mı buna karar vermişleeerrrrr daha 5 sezonu var kitaba göre gitmeyecekse nasıl olacak ozaman spoiler verin la birazzzzzzz...

0|0
    0|1
  • Zaten 2. sezondan itibaren baya bir değişik gidiyor. Ana mevzulardan farklı gideceklerini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • O filmde bir tane turk var gururumuz diyodum sibel Kekilli çıktı. O filmde o olmeden bir şey olmaz film cenabet oyuncular..

0|0
    1|0
  • #direnarya

0|0
    0|1
  • O zaman daha iyi olur bence hem kitabı okuruz hem izleriz

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi olur zira çok spoiler okudum. Beni şaşırtacak şeyler olsun istiyorum :D

0|0
    0|1
    • stannis o kadar uğraştı peki kral olabilecek mi? ben bunun cevabını istiyorum sadece

• Ben de onun olmasını istiyorum ama Lannister'lar devam edecek

• Yaprak Dökümü gibi

0|0
    0|0
  • Tadı kaçar dizinin. Iyi olmaz bence. Çünkü kitabini okudum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...