Yarın arabayla istabuldan izmire tek başıma gideceğim bana yol şarkıları önerir misinizz :)?

böyle smoke weed every day, i cant believe it, day n night tarzında şeyler olsun mümkünse en iyi cevap seçilecektir :)) teşekkürler :))

0|1
2|15

En İyi Kız Görüşü

• justin timberlake özellikle seksi back

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben genelde zaten rıtmı yuksek parcalar dınlerım yabancı. eger gece cıkacaksan kesınlıkle hareketlı seyler dınle. ben hıc aractan ınmeden wc ıhtıyacı harıc ukraynaya kadar gıttım 2gece 2gün ;)

0|0
    0|0
  • Delyno private love

Major lazer come on to me ft sean paul

Kalwı remi explosion

0|0
    0|0
    • teşekkürlerr

• aynen öyle çok sağol

• Rica ederim

• benide al yanına gerekk kalmaz şarkı dinlemeye :) bir kaç tavsiye ıvan dorn bigudi shakira lalala lmfo rocknn party ilk başlarda dont speak dido eminem clothing tupac bob marley gece yarısı da scooter elthion john wake up selfie gibi şarkılar olabilirdi.

0|0
    0|0
  • darte un beso - prince royce hangi dil istiyon :) repertuarımda arapçadan ispanyolcaya ispanyolcadan almanca ve ingilizceye kadar var :)) Türkçe istersen o da tabi

0|0
    0|0
  • Geri dönecek misin beni de götür. Sıkıldım istanbuldan. Sana yolda sarkilar söylerim guldururum

0|0
    0|0
  • Çanakkale üzerinden git zaman varsa o yol mükemmel bol bol durup resim çekecek yerler var =)

0|0
    0|0
  • spotify üzerinde rnb listeleri var hiti yüksek olanları seç dinle, tek tek uğraşma çok güzel keşfedilmeyi bekleyen şarkılar çıkabiliyor. Onun dışında seviyorsan tomorrowland veya umf kayıtlarını indir.)

0|0
    0|0
  • - Nelly Just A Dream
    - Faydee Cant let go
    - Faydee Catch me

0|0
    0|0
  • Yallah şefer yallah - ibrahim tarlıses :P

0|0
    0|0
  • Bas gaza askim bas gaza

0|0
    0|0
  • İyi misin sürücülükte araç ne

0|0
    0|0
    • iyi sayılırım audi a3

• İyi dilkatli ol iyi yolculuklar şarki onercektim aynılarini yazmislar zaten

• Boracay

0|0
    0|0
  • Fake sarkilar

0|0
    0|0
  • red hot chili peppers derım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gel bakalım bu şehre. Zaz je veux

0|0