Sherlock holmes suc kitabi?

Sherlock holmes suç diye kitabini aldim. Internette arastirdim ama bu kitap ve serisi hakkinda hic bir bilgi bulamadim. Acaba sizin bir bilginiz var mi? Serinin ilk kitabini mi almisim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Sherlock Holmes hayranıyım. Serinin ilk kitabı yok. Hepsi birbirinden farklı 56 hikaye var ve toplam 5 kitap. Ama Panik kitabından başlamanı tavsiye ederim. Çünkü o kitapta arkadaşı Watson ile tanışıyor. Bende şu an Ölümle Randevu kitabını okuyorum

0|0
    0|0
    • Suç diye bir kitabi var mi peki? Ipucu, kanit, takip diye devam eden

• Panik, şüphe, kuşku, ölümün sesi ve ölümle randevu serileri var. Suç küçük bir kaç hikayeden oluşan kitabı olabilir. Veya başka bir yayınevinin olabilir. Tam olarak bilmiyorum onu

Erkekler Ne Diyor 4

• benim bildiğim Sherlock holmes kitapları polislerin kullandığı , ilk çıkarıldığı andan itibaren çoğu alanda yararları dokunulmuş;)) çok farklı bir bakış açısı ve teori yürütmüş biridir ve bu durumu kanıtlamış bir yazardır mutlaka okumanı tavsiye ederim.
    Genelde olay yeri inceleme ekiplerinin çalışma prensibi ve kanıt bulma vb vb tecrübelerini Sherlock holmes kitaplarından alıntıdır hep !

0|0
    0|0
  • ya bir alanda yazan yazarlar aynı şeyleri pişirip pişirip koyuyolar önüne holmes lerde aynı bizim arka sokaklar dizisi gibi her bölüm birbirinden aynı yani

0|0
    0|0
  • :) ben okudum hepsini ilki suç detayda saklıdır

0|0
    0|0
  • şarlık holmıs mı holmis ne arar ki pazarda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...