Kızların mesleği ne kadar önemli erkek için?

erkekler evleneceğiniz kızın mesleğine dikkat eder misiniz.. özellikle de iyi bir mesleği olan baylara soruyorum.. kızınn güzel ve almlı olmasınn yanında illa mesleği de olması m gerek ne kadar önemli sizin için ev kızlarını nasıl buluyorsunuz?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın mesleği önemli. Doktor, avukat tarzı kızlar dikkatimi hiç çekmez. Genelde memur olan kadınların burnu havada olur. Küçük dağları kendileri yaratmış gibi gezerler. Elleri para görmeye dursun. Onun dışında çalıştığı iş fark etmez ancak şuna kesinlikle dikkat ederim : Erkeklerle iç içe çalışamaz. Buna izin vermem. Artık millet evli-bekar bu karıyı götürürüm demekte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• başka erkeklerle ne kadar ilişkili olduğuyla alakalı. eğer ekonomik sıkıntısı yoksa kimse karısının çalışmasını istemez. hele ki şu kadınların boynuzlamada erkekleri geçtiği dönemde. kadının çalışması demek daha çok erkek tanıması yani onu yatağa atabilecek erkek sayısının artması demek. burdan çalışan kadınlar bunu yapar veya ev hanımları bunu yapmaz diye bir şey çıkmasın. eğer bir kadının içinde o. luk varsa isterse kocası brad olsun yine yapar yapacağını.

0|0
    0|0
    • bilader bu profil foton nedir allah aşkına. bir soruyla bunu değerlendir bir bence

• sana ln. sen önce kendi tipine bak am. na koduğum. gözlük takınca müthiş karizmatik olmuşssun be erkek. salak herif. bir soruyla bunu değerlendirmiş. laf soktuğunu sanıyo gerzek. o kadar şey yazmışım oraya senin kas kafan benim fotoma mı takıldı amele. o karınca kadar beyninle benle sidik yarıştırma.

• ulan o kadar tipiz, kendini bir bk sanan apaçilerin (buna sen de dahilsin) fotoğraflarına kimse bir şey demiyorsun da benimkine mi garezin var salak. bu sitede mal gibi suratının fotoğrafını, internetten bulduğun resimleri, başkalarının fotoğrafını ya da sitenin kendi resimlerini koyarsan bir şey yok rasgele bir fotoğraf koyunca senin gibi dangalakların derdi oluyorsun. l*n hem sen sorulara milletin profillerini incelemek için mi bakıyon beyinsiz.

• yaşadığımız dönemde bunun kızı erkeği yok iyi işi olan kız ya da erkek kendisi gibi iyi işi olanı tercih ediyor kimse züğürtü tercih etmiyor zaten günümüz evliliklerinde iki tarafında maddi özgürlüğünün olması boşanmları artıran bir durum işsizlere gelince işsiz erkek zaten evlenemez işsiz kızda belki çok dikkat çeken yüz ve fizik güzelliği varsa tercih edilir bunun dşında işsiz bir kızın iyi işi olan bir erkek tarafından tercih edilmesi bu devirde çok az görülen birşey acı ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • kadınlarımız çalışmalı bence sonuçta yaşam ne olacağı belli olmaz. 2. olarak da okuduğum bölümden bir bayan veya iş saatleri benim ile uyuşsa sanki daha iyi olabilir ama hayat bu ne gösterir bilemeyiz. Ev kızları da diğer insanlar gibi bir farkı yok ki. Analarımızın çoğu ev hanımı zaten

0|0
    0|0
  • Seviyosam çok şart değil ama mesleği varsada iyi olur yani güzel bir işi varsa canıma minnet olur hemde şimdi lazım yani bir aile tek maaşla halt geçinir :)

0|0
    0|0
  • Mesleği olsun olmasın ben onu seviyorsam o bana yeter

0|0
    0|0
  • Mesleği değilde ben genelde nasıl konuşur nasıl giyinir Felan onlara bakıyorum Kız konuşuyo gahahahah die gülyo azına çarpasım geliyo

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ben evlendiğim kişinin mesleği ne olursa olsun çalıştırmam.. Oturacak evinde aksam yemegi hazır olacak :)

0|0
    0|0
  • Baya baya önemli bir kızdan hoşlanıyorsam önce okuyorsa okulunu çalışıyorsa da işini öğrenmek isterim.

0|0
    0|0
  • Iyi ve güzel bir işim var. calismasada olur. ama sevdiği bir iş varsa da karşı çıkmam..

0|0
    0|0
  • Cok onemli , mesela bir mimar olsa çekiciliği 2 3 kat artar

0|0
    0|0
  • doktor olmayan kiza kendimi vermem

0|0
    0|0
  • sekreter olmasında :D

0|1
    0|0
  • Kocası evini geçindirebilecek kadar kazanıyorsa çalışmasın daha iyi. Ben çalışmamasında yanayım

0|0
    0|0
  • Mesleğe bakmam ben :)

0|0
    0|0
  • Cokk onemlii

0|0
    0|0
  • Benim için cok önemli.

0|0
    0|0
  • Tabii ki dikkat ederiz. Genel ev dışında istediği yerde çalışabilir :)

0|0
    0|0
  • bence olmazsa olmazlardan birisi

0|0
    0|0
  • Benim için önemli ben hayatımı adadim neredeyse okul peşine turkiyenin öbür ucuna gittim okudum kendi dengim birisi olmasını isterim hatta mumkunse kendi meslegimde birisi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence çalışan kadın her zaman bir adım öndedir hem maddi açıdan hemde eşinin ortamı açısından çok gördüm yani eşi ev hanımı olan erkeklerin utanıpta ortamlara sokmak istemediğini saçmalık ama yapan çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...