Sanatla ilgilenir misiniz?

Sanatla ilgilenir misiniz? hangilerine ilgi duyarsınız

• Yes
    67% (2)90% (9)85% (11)Oy Ver
  • No
    33% (1)10% (1)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 7. Sanat en sevdiğim çeşidi. Yanıtlarımı görenler daha çok sinemaya karşı ilgim olduğunu bilirler. Çok geniş bir film arşivim var. Annem nasıl çiçeklerine bakıp onlarla konuşuyorsa bende filmlerimi ve sinemayı seviyorum.

Müzikten, özellikle klasik müzikten hoşlanıyorum. Elimden geldiğince konserlere gidiyorum. Evde veya arabamda giderken dinliyorum. Akımların öğretilerini takip ediyorum. Eserlerde anlatılanları öğrenmeye çalışıyorum. Haydn ve Bach gibi romantik akımın öncülerini kendime yakın hissediyorum. Eski dönemlerdeki duygu ve düşünceleri özümsemiş olsam da yeni dönemden de sevdiğim sanatçılar var; Ralph Vaughan Williams gibi. Sürreal akımlardan ve postmodern dönemden hiç haz etmiyorum.

Şiir ile pek ilgilenmiyorum. Okuyorum ama takipçi değilim.
    Edebiyatı severim ama iyi olduğumu söyleyemem. Daha çok klasikleri okumaya çalışıyorum.
    Resim sevdiğim ve ilgilendiğim bir alan. Sık sık tabloları ve anlamlarını inceliyorum. Sergilere gidiyorum. Dünyanın farklı yerlerinde çok değerli eserleri gördüm.
    Sinema seven birinin tiyatroyu da sevmesi şaşırtıcı olmasa gerek. Fakat asla budala bir tiyatro aşığı değilim. Çok seçici ve kolay beğenmeyen biriyim. Senede 5-10 kere tiyatroya giderim. Hatta bu sene Afife Jale ödüllerini izleyecek kadar ilerlettim kendimi.
    Heykel yine zayıf olduğum bir alan.

1|0
    0|0
  • Profesyonel derece bateri çalıyorum çok az da elektro gitar 1-2 riff yani okadar. bir de basit pop art tarzı resimler yapıyorum o da işin kolayo ama iyi olduğum bişey varsa yazmak iyi yazarım hikaye, makale, düşünce farketmez

0|0
    0|0
  • Yazar ve çizerim kendi çapımda.

0|0
    0|0
  • her insanın ister istemez ilgilendiğini düşünenlerdenim sonuçta insanlar da sanatsal varlıklar. genelde şiir ve hikaye yazarım bu aralar roman yazmaya çalışıyorum. müzik falan banko zaten.

0|0
    0|0
  • Ben müzik ile ilgileniyorum. Klasik gitar, elektro gitar, keman ve bateri çalabiliyorum. Ayrıca duyduğum müzikleri klavye veya piyanoda kendi kendime çıkartabiliyorum :) Ama gel gör ki üni hayatı koşturmaca derken üzerine yoğunlaşamadık :)

0|0
    0|0
  • yes no şeklinde sorarsan senin sanatına tükürürüm...

0|0
    0|1
  • İyi resim yapıyordum gerçekten yetenekli yaratıcıydım soğuttular.

0|0
    0|0
  • klasik gitar caliyrum 7 yildir seneye konservatuara giricem

0|0
    0|1
  • şiir

0|0
    0|0
  • sokak sanatı

0|0
    0|0
  • Sanatla ilgilenirim keman calma planlarım var :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Resimden hic anlamiyorum bir sergiye gittim resmen terledim bu ne mk diye.
    Muzigi severim ama. Ozellikle klasik muzik favorimdir.

0|0
    0|1
  • Evet ve Hayır ne ara öldü?

0|1
    0|0
  • İlk başta sadece resim vardı, sonra hepsi bir biriyle bağlanmaya başladı.

0|1
    0|1
  • ilgilenirim ama çok fazla sayılmaz yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...