Ekmek için ekmeleddin :DD?

istiklal marşını bilmeyen adama oy verilirmi , ekmegimizi ekmeleddin sayesindemi alıyoruz :D cok komik adam turk bile degil. :)

Güncellemeler:
akpli oldugum nerden biliyorsun cahil sensin :D

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ona bakarsan Erdoğan da Türk değil ki bunu kendisi de söyledi. Ayrıca istiklal marşını bilmediğini nereden çıkarıyorsun? Oku mu dedin de okuyamadı?
    Şu AKP'lilerin %99'u cahil ya.

2|0
    0|0
    • akpli oldugumu nerden biliyosun cahil sensin :)

• Ben AKP'lilerin %99'u cahil dedim. Sana cahil demedim ama sen kendini cahil olarak kabul etmişsin.

• çok boş konşyrsn

Erkekler Ne Diyor 21

• sizde hiç beyin yok mu? adamı sevmem ama istiklal marşı ne için yazıldı gecmiştekı savaşlar nelerın feda edıldıgı vatan uğruna candan vazgecılebıleceği
    pekı bunun ıcın Çanakkale savasından daha ıyı bır örnek var mı? adam da o kıtayı Çanakkale savaşı ıcın yazılmış dedı
    andımızı kaldırandan şehıte kelle dıyenden kürdistan dıye konuşandan barzanıyı konuk edenden hatta barzanıye turkıye senınle gurur duyuyor dıye bas bas bağıran AKAPE lılerden insan olur mu? Müslüman olur mu? namuslu olur mu? vicdanlı olur mu? istiklal marşını bılmemek ne kadar ayıpsa istıklal marşında ayağa kalkmayan türbanlılar ve akp yönetıcılerı de o kadar onursuz vatan düşmanıdır

1|1
    0|0
  • kımden ogrendı bılmıyorum ama adam yozgatlı türk degıl dıye ancak akpartılı koyunlar soyler ıstıklal marsını bılmeyen demıssın bu ülke hırsızdan cumhurbaskanı adayı ben kürdistan dıyen mılletvekılenden de aday gosterdı bunlar a oy werılırde ekmeleddıne mı werılmesını yadırgıyosun not: oy kullanmıycam

1|0
    0|0
  • Andımız Andımız Andımız diye bir tekerlemeye ölüp biten ulusalcı tayfa İstiklal Marşını bile bilmeyen birini Cumhurbaşkanı istiyor öyle mi?

http://i.hizliresim.com/bQDaRV.jpg

http://i.hizliresim.com/9vo3lQ.jpg

0|1
    1|0
  • üzücü bir durum :(

1|0
    0|0
  • Türk olmadığına nasıl karar verdiniz. ?
    Eğer yurt dışında doğdu diye ise..
    Birilerinin çocukları yıllardır Abd. de.. ve torunları orda doğdu.. bunlarda Türk sayilir mi sizce?

1|0
    0|0
  • bir adama bakarım adam mı diye bir de soruya bakarım sorumu diye soruda yok adamda yok soruyu madam sormak istemiş ama soramamış sorsa cevap verelim ekmeleddin tekmelettin yaş bunların işi

1|0
    1|0
  • ekmeleddin Malı mülkü kaybettin

:/

0|0
    0|0
  • Sırf kötü yorum almamak için kız hesap açıpta siyaset yapmanda ayrı bir ironi. Sevmiyoruz olm neyi zorluyosun. Ben sana hırsıza oy veriyosun adam namuslu bile değil diyo muyum?

1|0
    0|0
  • Sanki tayyip türk

1|0
    0|0
  • Ekmek icin Ekmeleddin
    Makarna icin Tayyip?
    Tayyibin soyu Gürcü?
    Kiyaslamaya bak ya Ihsanoglunu sevmiom bence Ha erdogan Ha o

1|0
    0|0
  • Şehide kelle diyen adama oy verilir mi?

2|1
    0|0
  • yav ekmeleddinci değil kimse sadece koalisyon onu aday göstermiş mecbur ona verecekler ondan

0|0
    0|0
    • İşte adam akıllı yorum. Bağımsız aday olsa pehh o kim be derim. Ama elimizden bişey gelmiyor. koyun olmaktansa aklını kullanıp oyunu ekmeleddine vericem. hiç değilse vicdanen rahatlarım ilerideki olacak olaylara karşı.

• herşeyi geçtim sırf slogandan bile vermem ekmek için ekmeleddin nedir :D başbakan adayı olsa bir yere kadar anlarımda sloganı cumhurbaşkanı adayı bide

0|0
    1|0
  • En azından istiklal marşını kaldırmaya çalışmadı tayyoşunuz gibi. Tayyipte türk değil , Seloda Zaza

1|0
    0|0
  • biri hirsiz, biri istiklal marsini bilmiyor digeride fasist bir bolucu :) secim sizin

0|0
    0|0
  • Sözde biz seçiyoruz ama hiç alakası yok al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • Hırsıza ver o zaman

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=NhVEgY-K_co

seçim şarkısı nasıl ama

0|0
    0|0
  • Mhp Ve Chp Rte'nin Yönetimini seviyor seviyor ki milletin tanımadıgı bir aday cıkartıyorlar tam mallık tam beyinsizliktir bir defolup gitmediler yıllardır birisi yıllardır mhpnin başında digeride onun yolunda yürüyor ülkede adam kalmamış gitmişler arap yarımadalarından etmek için ekmeleddin bu ne la sen cıkartsana rtenin karşısını osman pamukoglunu adam askeri tabanlı al sana kısas rte nah adaylıgnı koyardı o zaman gerçi gene kazanırdır seloya istedginin veirdi oda oylarını gömerdi ona ulan cıkar dünyası olmus be bir biz kendi yolumuzuz bulamadık neyse biz biraz daha uyuyalım belki abd yeni filmler cıkartır :D

1|0
    0|0
  • Adami tanimiyoruz bile amk. Bizden oy istiyor. Öteekide terörist. Tayyip kaldi sadece ona vercem

0|0
    1|0
    • O zaman ileride işine gelmeyen bişey dediklerinde ya da allah korusun kız kardeşine vs tecavüz edipte serbest bırakırlarsa yine aynısını dersin.

• Ya ne kadar cahilsin mal

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadar cahilsin keske ölsen

1|0
    0|0
  • Rap için Tay~yeap.

Bu politikacıların mantığını asla çözemeyeceğim şeyler listesinde ilk sıraya koyuyorum.

0|0
    0|0
  • Adam bir kere slogandan kaybediyor. :)

0|0
    0|0
  • Tayyip mükemmel halbuki. Adayların hepsi birbirinden harika

1|1
    0|1
Yükleniyor...