Kız arkadaşınızın matematiği sıfır kolay bir soru sorduğunuzda yanlış cevap veriyor bu sizi soğutur mu ayrılmak ister misiniz?

Sevgiliniz soruya yanlış cevap verdi ama çaktırmadınız doğru cevap vermiş gibi yaptınız ayıp olmasın diye ondan ayrılmak ister misiniz

Güncellemeler:
Biliyorum çok saçma ama bu yüzden sevgilim benden ayrıldı yanlış anlaşılma olmasın ben bu yüzden asla ayrılmam sevgilimden o yüzden sordum ne düşündüğünüzü merak ettim bu yüzden çok üzgünüm

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle salaklik gormedim bunun yuzunden ayrilmak en buyuk salakliktir alir yanimda oturturum elimden gelinceye kadar ogretmeye calisirim baktim olmuyor matemetikle ne isimiz olurki derim ve yolumuza devam ederim bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • Adamlık budur işte ama nerde

• Allah bir daha oylesini karsina cikarmaz insallah kurtulmussun sukur et bence. ;)

• Teşekkürler amin

Erkekler Ne Diyor 20

• Çarpım tablosunu biliyorsa sıkıntı yok. Zaten diğerleri salakça şeyler Pisagor'u hayatının neresinde kullanacaksın ki mesela? :)

1|1
    0|0
  • :))) sevgili dediğin KPSS den en az 70 almalı :)))

1|0
    1|0
  • soğurum.

0|0
    2|0
  • Ohaa ayrılmak için en saçma yollardan birini bulmuş kız

0|0
    1|0
  • sevdiysem engel olamaz

0|0
    0|0
  • Ayrılmak için ne kadar çok bahane üretiyorsunuz yahu :D

0|0
    0|0
  • salakmısın be matematik 0 olsa ne fark eder oturur ögretirdim ona 0 dan ne olcak alla alla sacmalamayın lütfen :(

0|0
    0|0
    • O öğretmeyi denemedi işte

• Evet

• gel sana yardımcı olayım bari ya :( zaten bu akşam benim canım cok yancak dinlersin sende beni bari uyarmı :(

• çıkarmaya bilsin yeter :)

0|0
    0|0
  • Ya o adam değilmiş. İnsan bile değilmiş ne adamı. Öyle bir sebepten ayrılmak da ne demek

0|0
    0|0
  • Oyle salak biri sevgilim olamaz heralde. d

0|1
    0|0
  • Küçücük seylere takılmayı bırakmak lazım

0|0
    0|0
  • saçma ne insanlık be :D

0|0
    0|0
  • sempatik bile gelir... oohhşşş

0|0
    0|0
  • kpss den 60 alan havuz problemi çözemeyen bir sevgilim vardı ayrıldım ama başka bir sebeple

0|0
    0|0
  • Bence senin sevgilin. Bay egoymus :D

0|0
    0|0
  • Haha matematik okuyom ogretirdim:)

0|0
    0|0
  • Tahammül edemem oyle kıza

0|0
    0|0
  • Bunun matematikle ne alakası var ki :)

0|0
    0|0
  • öyle birşey sormam veya etkilemez ancak, ben partnerimin kariyerine çok dikkat eden biriyim, kariyeri iyi değilse zaten o suruyu sorcak kadar ilerlemez, kullanıp atarım

0|0
    1|0
  • gerizekalıymış :))) matematik le kız arkadaşın ne alakası var :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne sordu allah için :D

1|0
    1|0
  • HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH yeminle kahkayla guldum.. hahahahhahaha

1|0
    1|1
  • Matematiğim iyi sayılmaz ama bu ayrılma nedeni olamaz sadece bahane olur ;)

0|0
    0|0
  • Gercekten ne sordu bide ciddimisin sen :D

0|0
    1|0
  • Ya bu sebepten ayrilinir mi yaa sacmalamayin beraber çalışırız nolcak sanki. d

1|0
    0|0
  • matematiği kötü olması değil de salaklık çok itici

0|0
    0|0
  • Matematik önemli ya

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık madem zayıfsa öğrenmene destek olsun

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde insaat mühendisi hesap makinası gibi adam :D ama gel görelim ki bende zerre matematik yok sözelciyim. Benle çok dalga geçmiştir , espri konusu çok oldum ama ne alaka ayrılmak be? :D o matematikte başarılıdır sen baska bir alanda. Mesela bende tarihte iyiyim. Ona bana mat sordugunda tarih sorsana canım orda kapılasımmm diyordum :D

1|0
    0|0
  • Benimki de çok zekiyim diye ayrıldı, onların ayrılacağı vardı demek.. Önemli olan beyin değil kalp.. Kalpler birbirni gördükten sonra matematiğin, pratik hesabın cartun curtun ne önemi varki?

0|0
    0|0
  • matematiği iyi olsa mühendis fan olurdu zaten sanamı laf sölüyor.:)

1|0
    0|0
  • Yok caniiim daha neler

0|0
    0|0
Yükleniyor...