Arnavut'lar buraya toplanalim, guzel sarki ognerileriniz var mi arnavutca? shpat kasapi (Kush te ndau prej meje gibi sarkilar) faleminderit :)?

https://www.youtube.com/watch?v=3BgCOoDc8s0 . mesela shpat kasapi (loti m'pikon, valle kosovare, sa te dua, adelina), Silva Gunbardhi (te ka lali shpirt).

Faleminderit :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Arnavutlar olarak 3 yerleşkemiz var manisada. O bölgelerdeyiz genelde. Dedegiller bilirmiş arnavutçayıda bizde yok be hacı :/

0|0
    0|0
    • cok uzucu bir durum! keske ogrenseydin! ben iyikide konusuyorum o zaman

• Basiniz sag olsun! evet yemekler zaten 10 numara, borekler falan filan tam kilo almak icin.. evet londra'da yasiyorum ailemle ama annem cok guzel yemek yapar, arnavut borekleri:) yani hasret kalmiyoruz

• sağolun :) aahahahah anne biliyorsa tamam ya :D anne tarafı dedem ve annem haricinde herkes selanik göçmeni. yemekler şahane ama bahane de yani. toplanırız hep cümleten buda çok önemli bak

• hazır arnavut bulmusken sorayım turkıyede arnavutluk u neden sevmıyorlar her gıden arnavut polısıyle kavgasını anlatıyor havaalanında kı davranıslarını gercekten te oyle bır ulke m?

0|0
    0|0
    • ya hayir oyle bir sey yok, ustelik 'komsi' diyorlar turklere:)

• onu bilemem artik ben.. kisiye gore degisir..

• bı kac arkadastanda duymustum o yuzden merak ettım

• sarki guzel degil ama sarkiyi soyleyen... :)
    http://www.youtube.com/watch?v=Bvt2E502swc

0|0
    0|0
  • etnik ayrımcılık var resmen

0|0
    0|0
    • oyle bir sey yok, sende anliyosan yollayabilirsin sevdigin arnavut muziklerini.. ila ki bir sey bulacaksiniz ya..

• ama ben herkesi insan olarak görüyorum. oralı buralı bilmiyorum

• tamam hepimiz insaniz, ama bir yerlerden geliyoruz hepimiz.. kimi laz, kimi denizli, kimi arnavut,..

• Linki atarmısın açılmıyor

0|0
    0|0
  • Heval şipas çırtike keke. D

0|0
    0|0
  • biz arnavutuz ama eskiden tr ye gelmelerden :)) seviyorum arnavutları ben :)))

0|0
    0|0
    • bizde, ama biz hic bir zaman unutmadik, yani evde hala arnavutca konusuyoruz :) ayni kultur:) yurt disinda buyumume ragmen turkceyi ve arnavutcayi ailem her zaman onemsedi, bu yuzden iki dili de konusuyorum :)

• ne güzel :))

• arada yaz arnavut arkadaşım benim :))

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...