Bu müziği kim yapmış? Benzer müzik önerileriniz neler?

Bu müziği/şarkıyı/beati her ne haltsa kim yapmış ya da müziğin adı ne?
Beğenip beğenmediğinizi sormuyorum, kimin yaptığını soruyorum
Buna benzer önerileriniz var mı?

http://vocaroo.com/i/s1ygh5HVJm3G
Netliği o kadar kötü değil

Güncellemeler:
Sizden de bir şey çıkmayacak belli ki. İlla günün sorusu mu yapah
Siz hasta mısınız l*n günün sorusu güzel olup olmamasına göre mi seçiliyor asdfs
SHAZAM DEMEYİN ARTIK

1|1
33|112

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 111

• Leylekler yapmış...
    Şaka şaka... :D

Soundlar az çok benziyor, bi' araştır istersen belki bunlardan birinin bir parçası olabilir.
    1)http://youtu.be/jjjgt10gKII
    2)http://youtu.be/uRviVgdkP8U

Soundcloud tadı da var sanki biraz...

1|0
    0|0
  • iPhone kullanıcısı mısın bilmem. iPhonelarda bir program var, soundhound diye. Ne dinletirsen ne olduğunu buluyor sana. Şimdiye kadar ne dinlettiysem buldu. Ama ne yazıkki bu müziği bulamıyor. Üzgünüm

Dinlerken nedendir anlamadım, bizim eski anadolu rock müziklerini hatırlattı. Hatta aklıma "Aman tertip can tertip, hasrete katlan tertip" geldi. Sözleri söyleyen 2-3 siyahi, yine 3-4 kelime söylemiş. Ama alttaki müzik anadolu motifi içeriyormuş gibi geldi bana.

1|1
    0|0
  • Bu şarkının bende hatırlattığı tek his hani böyle yarı elit yarı geleneksel düğünler olur ya, zorlarlar seni oturmaya mı geldik diye sen de bir elinle masayı sandalyeyi tutarsın oturmaya geldim ben kalkmayım imajı vererek kafanı 45 derece eğersin ayıp olmasın diye de yüz felci geçirirmişcesine sırıtırsın bayramda ziyarete gelmiş teyzelere sunulanından :/ ülkecek kalkınsak da kır düğünü falan gelse :/

1|0
    0|0
    • zorlarlar seni oturmaya mı geldik diye sen de bir elinle masayı sandalyeyi tutarsın oturmaya geldim ben kalkmayım :ASD:FDGf

• kültür çorbası. aklıma bu geldi.
    http://www.youtube.com/watch?v=uQrjlMwuYq8

2|0
    0|0
  • Nas - Got Ur Self A Gun

1|0
    0|0
  • :) günün sorusuna bak :D o müzigi karşı komşum bir bayan var o yaptı nuri alçonun eski flim müziklerini yapardı. ama nuri alço gazozuna ilaç attığı günden beri yapmıyor bu müzigide hatıra olarak bizlere bıraktı :)

1|0
    0|0
  • merhaba. müzik yapma orogramları var. amatör veyahut profesyonel. mesela ben music maker jam kullanıyordum ama tonmaister bir arkadaşım bunun amatör olduğunu söylemişti ve belgesel müzikleri vs yaptığı programı önermişti. yani o programla bile (lisanslı) bu tarz ve daha iyi müzikler yaptığımı hatırlıyorum. bu müziğin tamamı farklı değil. içinde belli oranlarda looplar var. yani belli bir süre sonra kendisini tekrarlıyor müzik. çok iyi müzik kullağınız yoksa, anlamazsınız.

1|1
    0|1
  • Sorunun üzerinden 11 gün geçmiş. Kim hortlattı bu soruyu. Ayrıca shazam bunu verdi. 😎

Found Neuronium (Live) by Yorky
    http://shz.am/t133296366

1|0
    0|0
  • sevmedim.

1|1
    0|0
  • liselilere sorarsan böyle cevaplar alırsın.. ben güvercinleri saldım bakalım bulursam yazarım sana özelden , mal insanlar bilmesin daha iyi.

1|0
    0|1
  • Aradım ettim, neredeyse tüm Got yourself a gun remixlerini, enstrümental remixlerini filan dinledim. Sonuç: Benim moroli sıffır sıffır sıffır. Sevgilim bir kadının sorduğu soruyla bu kadar uğraştığımı bilse, beni makasla kovalar valla.

2|1
    0|0
  • Şarkıyı bulamadım ama benzerini buldum kanka

https://www.youtube.com/watch?v=4_3JzsdpN_A

0|2
    1|0
  • Güzelmiş Plo ^^
    Bir kısmı var orada " Ama benim adım Elvan Dalton , ben gezerim balkon balkon" tonlaması var.

1|0
    0|0
    • Dediğin yer 01:41 , gesi bağları orası
      elvan dalton :D :D

• biri de düğünlerde çalınabilir çok rahat demiş adskfj
      neyse eyv

• Derler bacım derler

• 1500 xper değdi mi?

3|1
    0|0
  • Bilemedim funk ile deep house karısımı gibi :D

1|0
    0|0
  • Shazam indir dinlet bulur sana. Keşke günün sorusu diye puanlarını buna harcamasaydın:d

2|1
    0|0
  • saçma birşey www.youtube.com/watch güzel müzik bunu dinle

1|2
    0|1
  • jayz ft elektronik bağlama yazsan çıkar heralde

1|0
    0|0
  • Ahaha ilk başlarda yabancı tarz gibi sonra bağlama moduna geçiyor :D:D

1|0
    0|0
  • cok super bir muzik okadar muzik ile ugrasmama ragmen hic duymadim, ama Selda bagcan [ince ince bir kar yagar] sarkisini cok animsatiyor dinleyin bak.

1|0
    0|0
  • "I got 99 problems but bitch ain't one." diyor, jay-z. ancak parçanın sadece tek yerinde kullanılmış bu kısım.

1|0
    0|0
  • Bu belli ki remix veya set yani bir çok şarkıyı birbirine katmışlar daha önce dinleyen biri çıkmazsa bulman çok zor sana tavsiyem içinde geçen şarkıları tespit et onları beraber arat

1|0
    0|0
  • telefonun android ise ya da tabletin var ise , bu programı indire kur , şarkıyı dinlet , sana kimin söylediğini seceresine varana kadar çıkarsın

play.google.com/.../details

0|0
    0|0
  • kim yaptıysa güzel yapmıs :)

1|0
    0|1
  • 2:21 deki kısımda i got 99 problems but a bitch aint one dio dier yerlerdede karı got yourself a gun dio :D ingilizcem iydir :P

1|0
    0|0
    • ben karının dediğini ilk "back to south africa." diye anladım amk. :D

• Sen aşmışın hafiz ya :DD

• Şarkının bulunamamasının sebebi youtube veya herhangi bir müzik sitesine yüklenmemis olması (arkadasin sorudaki link dısında ) :D

• Shazam programı ile aratabilirsin

1|0
    0|0
  • Onela süpermiş mk :D

2|0
    0|0
  • çok iyiymiş gerçekten

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    81

Kızlar Ne Diyor 33

• http://m.youtube.com/watch?v=moHvkOZdmVA
    Sanki bu şarkının remixi gibi

2|0
    0|0
    • yakınından geçmiyor
      canın sağolsun :D

• Amma sallamışım :D
      Arkadaki bacıların seslerini aldılar sandım
      Neyse denedik

• aynı gta müziklerine benziyor

1|0
    0|0
  • şansımı denedim shazam bile bulamadı. P

1|0
    0|0
  • günün sorusuna bak ya :D

2|0
    1|0
  • Günün sorusunda tanıdık bir yüz görmenin mutluluğu.. İnan bilsem söylerim

1|0
    0|0
  • +1 almak için yorum attım A:fa. D. A. d

1|0
    0|0
  • güzel eğlenceli ama bulamadım ki kim yapmış :)))

2|0
    0|0
  • ne war be değısık bı gunun sorusu guzel sarkı bacım beğendım ama ne olduğunu bılmıyom ınan kı :D

1|0
    0|0
  • Shazam indir bulursun

1|0
    1|0
  • NAS - Got yourself a gun. Remix yapmışlar ama remixi hangi Allah'sız bu kadar kötü yapmış bilemicem.

0|0
    1|0
  • Ne zevksizsin ya

0|0
    1|0
  • Bu mu günün sorusu :DDDDD

1|0
    2|0
    • Günün sorusunu, takvimin arka yaprağındaki günün ismi, günün fıkrası, günün yemeği gibi değişik güzel bir şey sananlar az öte gitsin. Sıradan bir soru

• Çok saçma geldi deeee :D biraz da ergence ;)

• Ritimler Pink Floyd tarzına benziyor ama melodi Türkçe :) Sözlerde Lady Gaga Türkü söyler gibi bu nasıl bir Müzik :D Ama sevdim :) youtube linki falan var mı?

0|0
    0|0
  • anan yapmış

0|0
    2|0
  • güzel değil :

0|0
    0|0
  • bu ne böyle ya

0|0
    0|0
  • shazamdan baktınız mı

0|0
    0|0
  • Begenmedim :/

0|0
    0|0
  • Good.

0|0
    0|0
  • www. youtube. com/watch? v=gVS7-7k6VMo
    al kanka

0|0
    0|0
  • hoş. beğendim :)

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum ama Shazam olabilir sasd

0|0
    0|0
  • Bu sitede okan birine ait bu sarki hayatayna sen yansimasina ait adi bnse kalsin kizar falan

0|1
    0|0
    • mühim değil bende ilk tıklarken benim sanmıştım :D hoşgeldin tekrar sandığım kişi isen.

• bende benden aldıkları Guruluğu mu geri aldım , tekrar ara versem mi diye düşünüyorum da bakalım. Lâkin sevmeye calış azcıkınım :D ce çekten bak zamanla ısınabiliyorsun azcıkınım tabisi :D

neyse soran bizi kovmadan gidelim , iyi akşamlar.

• güzelmiş :)))

0|0
    0|0
  • sevmedim ben.

0|0
    0|0
  • ashdjeh :D hayatimda ilk kez duydum ya :D ben nerden biliyim :D boyle bir muzik mi vardi :D

0|0
    0|0
  • bu ne l*n boyle hay zevkine

0|0
    0|0
  • bilgim yok

0|0
    0|0
  • Ben gayet begendim

0|0
    0|0
  • Jaz dinle