ÜNİVERSİTEEEEE niğde?

niğde üniversitesi nasıl bir yer memnun musunuz ve niğde güzel bir şehir midir nasıldır anlatabilirsenz çok memnun olurum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük bir şehir fazla bir beklentin olmasın.

0|0
    0|0
    • kafeler falan nasıldır az mıdır ortamı eğitimi insanları nasıl?

• İlk başta zor gelebilir ama kafana göre arkadaş bulursan memleketine dönmek istemezsin herşey sana bağlı

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kucuk bir sehır ve pek unıversite yasamı yok.
    Genel olarak bir ilce mantıgı ıle yaklasabılırsın.

0|0
    0|0
    • üniversitesine baktm ama baya güzel gbi duruyodu

• Üniversiteyi üniversite yapacak olan sensin çevre ortam hayat her şey şu an taşındığn bir ev gibi esyalari da süsleri de sen sececeksin sadece şunu unutma o ev sen içindeyken anlamlı.

• Valla ben niğdeli değilim ama niğdenin eşekleri pek meşhur hiç bir valiyet aktivite yok o yüzden sürekli benmim memlekete geliyorlar eğlenmeye

0|0
    0|0
    • pek bir eğlence alanı falan yok yani sıkıcı dysn

• valla ben hiç gitmedim onlar benim memlekete geliyorlar sıkıcı diyorlar

• bildiğim kadarıyla küçük, niğde de kuraktır tipik iç anadolu iklimi gündüzler sıcak geceler serin olur yazın, kışı ise şiddetlidir. üni hakkında bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Hangi bölüm

0|0
    0|0
    • inşaat mhndslği. nasıldır bir fkrn var mı

• Eğer hem eğlenip hem de okuyacam diyorsan yanılırsın. Zaten inş. Mühendisliği sıkıcı bir bölüm hep matematik ve şlem gerektiyor sıkılacaksın yani kısacası. Kaç puanla kazandın ki. Sen bize bakma eğer rkadaş bulmakta sıkınt çekmem diyorsan zaten çabuk biter. Sdece ders çalışma öyle yaparsan zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. 1 kere üiversiteye gidiyorsun sonuçta tdını çıkar.

• Şehir çok küçük ama çok kafe fian var. Sana kalmış bişey ortam yaparsan vakit geçer yoksa hiç gitme

0|0
    0|0
    • ne kadar çok mesela baya var mı? bar disco cafe falan

• Zaten bir tane büyük caddesi var orda dizili kafeler. Disco var mı bilmiyorum ama alkollu mekanlar var sanırım. Kullanmadigim için gitmemistim

• Canlı müzik çoğu kafede var

• bilmediğin araştırmadığın üniversiteyi mi yazdın?

0|0
    0|0
    • ben değl aslnda ben okuyorm zaten sdüde bir arkadaşm için araştırıyorm

• en iyi araştırma internetten yapılır.. facebook sayfasından yaz insanlara direk olumlu olumsuz tüm paylaşımları onlardan alabilirsin.. bölümü üniversiteyi vs vs herşey yazar

• Hic guzel bir yer değil hangi bolume geliyorsun

0|0
    0|0
  • Hadi ya bende inşaat müh. deyim niğdede :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nigde oldukca kucuk ve sesiz bir yerdir , tabiki onceden nerde yasadigini bilemedigimden ve onceki yasantisi nasil bilmedigimden fazla yorum yapamiyorum

0|0
    0|0
    • antalyada

• antalya , nogdeye gore oldukca hareketli bir yer , ama sikilmaz ya. orasida sessiz ve sakin bir yer

Yükleniyor...