Sizce şimdiki şarkılar nasıl?

Selamm

Ben aralarında sayılı olanları seviyorum eski şarkılar daha güzel sık sık dinlerim sizin sevdikleiriniz hangileri gelin bugün nostalji yapalım :)

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• şu an şarkılar gerçekten beyin yıkamaktan başka birşey yapmıyor. hepsi seks, uyuşturucu, para ve materyalist bir dünya düzeni üzerine kurulu. eski şarkılarda aşk vardı, duygular ön plandaydı, sevgi, mutluluk, hüzün tüm duygular saygıyla anlatılırdı. şu an "let me love you" derken bile anlatmak istediği şey kızı yatağa atabilmek çünkü "love" bundan ibaret olarak görülüyo. ben bu yaşımda bunun farkındayım ve sürekli eski şarkılar dinleyip duruyorum. hatta düğünümde çalmasını istediğim şarkıyı bile buldum. careless whisper:)
    http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlış jenerasyonda doğmuşum ben. Türklerden: Barış Manço, Cem Karaca, Ahmet Kaya, Kazım Koyuncu, Bulutsuzluk Özlemi, Levent Yüksel, Ayna, Ezginin Günlüğü Yabancı:The Beatles, Queen, Nirvana, Pink Floyd, Rhcp, Guns N' Roses varken demet akalin hande yener sinan akcil nedir arkadas. Allahtan Duman, 30 Seconds Of Mars, Sıla, Yasmin Levy, The xx, Pinhani, Leyla The Band var.

1|0
    0|0
  • Yeni çıkan şarkıların sözleri çok saçma :) sezen aksu nun şarkıları güzeldir :)

2|0
    0|0
  • yeni çıkan sanatçılar hiç hoşuma gitmiyor o yüzden hep yabancı dinliyorum ama mustafa ceceli emre aydın başka

1|0
    0|1
  • pek şarkı gibi değil sanat adına çok bir değerleri yok

1|0
    0|0
  • Sezen Aksu dinlerim;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...