İsmail YK Fanatikliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sevenide var sevmeyinide ama inanın azerbaycan cin almanyada zaten ilal 2004 2013 arası albüm ve konser rekoru bu adamda çok dinleyeni var 23ebstruman çalabiliyor en iyi stüdyo onda var trde ve muhteşem bir müzik bilgisine sahip slow şarkı ödülünü almıştı. arkadaşlar artik kendiside facebook gibi öyle şarkılar yapmicani ve adamca şarkılar yapcani söyledi ayrıca rock gitarı dünyada tek kuşak makamında çalan kiai

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten çok yetenekli biri bence, çaldığı enstrümanlar zaten bunu ortaya koyuyor. Tek sıkıntısı bazı şarkıları çok saçma. Bir de biraz alakasız olucak, haddime de değil zaten ama giyimi de pek iyi değildi. Biraz daha normale yakın giyinse, daha da sempatikleşebilir.

Ayrıca bazı şarkılarını o değil de Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Cengiz Kurtoğlu gibi adamlar söylese; sözlükler, forumlar 'baba, adam ne söylemiş yaaa' gibi yorumlarla dolup taşardı. Ön yargılar yüzünden güzel şarkıları da gözden kaçıyor maalesef.

4-5 yıldır da nerdeyse hiç dinlememiştim, aklıma getirdiğin iyi oldu. Bi' kaç şarkısını dinliyeyim. :D

0|0
    0|0
    • Dinle zaten seveni Türkiye'de inan herkesten çok simdi adam akilli şarkılar yapıp konserler verip klip çekecek çok zengin abi adam rock sarkisi yapacak ayrıca slow dinlr

Kızlar Ne Diyor 1

• Onceden cok dinlerdim hala seviyorum ama dinlemiyorum.
    Sozleri ve muzik cok onemli, yetenekli bir insan yapabilir. Inaniyorum yapacak insallah tekrar dinlemek isterim.

0|0
    0|0
    • Evet ablavim zaten çok hayrani var seveni inan sevmiyorum diyen bile çok sevgisi var zaten adamca şarkılar yapcani söyledi mesela slow ve rock şarkılar yapacak simdi rock yapacak

• Ama sev abla takip et facebook twitterdan onaylanmış sayfası var 1.5 milyonluk

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...