Murat Göğebakan :( ? Sever miydiniz dinler miydiniz?

Muart Göğebakan bugün hayatını kaybetti :( Murat göğebakanı sever miydiniz? Şarkıllarını dinler miydiniz?

Ben kişi olarak pek taanımıyordum ama bir kaç tane çok güzel şarkısı var :) İyi bir insanmış gibi esprili:) Allah rahmet etsin... Yakınlarına sabır versin...

• Severdim, ölmesine üzüldüm
    67% (4)79% (11)75% (15)Oy Ver
  • Tanımıyorum pek
    33% (2)21% (3)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkılarını yürekten söyleyen ve sıradan insanlar gibi yaşayan bir halk çocuğuydu Vurgunum şarkısını umre de peygamber mescidinde nihat hatipoğlu hocanın tavsiyesiyle yazmış buraya döndüğünde bestelemiş.. çok hoş etkileyici bir şarkıydı.. Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şarkılarını tanımam yeterli oldu,

Kişiliğin de ki farklılığını kavrıya bilmem için.

https://www.youtube.com/watch?v=St5T6HbBVAc

Karanlığın aydınlandığın da kulağım da eksilmiyen şarkıların sahibi.

1|0
    0|0
  • Sesini, gitar çalışını severim. Siyasi kısmına ne kadar ifrit olsam da böyle bir adam için sanatının konuşulması kafidir. Üzüldüm haliyle.

0|0
    0|0
    • İnsanların siyasi düşüncelerini de hoşgörü gösterelim bence bu yüzden kimseyi kırmayalım üzmeyelim :) Herkesin düşüncesi kendinedir sonuçta bence siyasi görüş insanları değerlendirirken bu kadar önemli olmamalı siyaset derken insanlığını unutanlar var. Sanatçıları sadece eserleri ve insanlarla olan ilişkileri ile konuşalım. Bu açıdan bakınca ben Oktay Usta'nn programında izlemiştim baya komik bir adamdı. Allah rahmet eylesin diyelim ;)

• Ölmüş adamın arkadasından konuşulmaz asddffg şaka maka ama en komık anlar cenazelerde oluyor. Milletin sinirlerı gergin olduğu için sanırım.

Allah rahmet eylesın, mekanı cennet olsun..

0|0
    0|0
  • Takip ettiğim bir sanatçı değil kendisi. Son zamanlarda siyasete burnunu sokmasaymış iyi edermiş ama sonuçta herkesin bir düşüncesi olaya burdan bakmamak gerek.

Ne üzüldüm, ne sevindim. Kanserden ölmek kötü birşey. Sabır dileyim.

0|0
    0|0
    • İnsanların siyasi düşüncelerini de hoşgörü gösterelim bence bu yüzden kimseyi kırmayalım üzmeyelim :) Herkesin düşüncesi kendinedir sonuçta bence siyasi görüş insanları değerlendirirken bu kadar önemli olmamalı siyaset derken insanlığını unutanlar var. Sanatçıları sadece eserleri ve insanlarla olan ilişkileri ile konuşalım. Bu açıdan bakınca ben Oktay Usta'nn programında izlemiştim baya komik bir adamdı. Allah rahmet eylesin diyelim ;) Siyasetle ilgileniyorum derken insanlıktan çıkanlar var

• Tayyip erdoğanın iftarına katıldığı için adam hastayken tivitterden gebersin yazanlara kardeşi istediğiniz oldu dedi. 3 günlük dünyada insanlıktan çıkmamak lazım. Severdim ben allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Arada sırada dinlerdim. Bazı şarkıları çok güzel. Son şarkılarından vurgunum çok hoşuma gitmişti. Özellikle şiir çok doğal gelmişti.

0|1
    0|0
  • onun şarkılarıyla büyüdüm. abim her kaseti çıktığında gider alırdı evde son ses dinlerdi. banada bulaştı bu tabi. sevdiğim bir sanatçıydı. Allah rahmet eylesin...

1|0
    0|0
  • ciddi misin? çok şaşırdım. şimdi gidip tüm haber sitelerini okumam gerek.

THE END...

1|0
    0|0
  • Ay yüzlüm şarkısını dinlemeyen yoktur sanırım. Allah rahmet eylesin..

1|0
    0|0
  • Severdim, güzel adamdı

1|0
    0|0
  • mekanı cennet olsun bazı şarkıları hoşuma giderdi ama tayyipçi olması biraz kendinden soğuturdu beni.

0|0
    0|0
  • Neredesin Ay yüzlü Muratım Türkiye Ayyüzlü kaybetti Allah Rahmet Eylesin ailesinedr başsağlığı diliyorum

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin sanırım kalbim yaralı şarkısını söyliyen adamdı ama pek tanımam

0|0
    0|0
  • çok tanımam yerli şarkıclardan çok azını dinliyorum zaten. Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Gönlümdeee bir karasevda yinee... diye başlar en sevdiğim şarkısı , severek dinledik hep bazen de dinlerken sevdik. Mekanı cennet olur inşallah.

0|0
    0|0
  • Şarkılarıyla büyük biz ya

0|0
    0|0
  • Hemşerimdi allah rahmet eylesin son anına kadar da murat kekilli yanındaymış saten ;)

1|0
    0|0
  • tanıyordum ama dinlemezdim.

0|0
    0|0
  • Kabri ferah olsun

0|0
    0|0
  • İsmini bilirim sadece.

0|0
    0|0
  • Murati tum gonlumle sverdim ama seni svmiyorum balbazar.

0|0
    0|0
  • Adam kansermiş bide üstüne karısı aldatınca dayanamadı herhalde allah rahmet eylesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kaç şarkısını bilirdim tabikii. üzüldüm haberlerde görünce.. mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Severdim Allah cennetine koysun ://

1|0
    0|0
  • bir arkadasim var onunla dinleyip aksamlari tribe girerdik , murat abi ölünce akrabam ölmüş gibi hissettim

0|0
    0|0
  • Dinlemezdim

0|0
    0|0
  • evet ya. Allah rahmet eylesin :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...