Ak Partili olanlara soruyorum insanlar neden Erdoğan'a para bağışlıyorlar?

Ben akp'liyim ve Erdoğanı çok seviyorum. Sorum da akp'lilere, karalama amaçlı cevap vercek olanlar yorum yazmasın. Benim anlamadığım şey haberlerde birkaç kere denk geldim. Recep Tayyip Erdoğan'a para bağışlayan kız, amca vs vs diye. Neden bağışlıyorlar? Erdoğan zaten ülkenin başbakanı ve parası da var amaç ne yani? Mardin'de 6 yaşında ki bir çocuk 2 bin lira para bağışlamış harçlıklarıyla, bu parayı niye kabul ediyor kızın harçlıkları sonuçta küçücük cocuğun parası? saçma geldi bana bilenler cevap versin

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• cumhurbaşkanı adaylık süreci 20 milletvekilinin teklifi ile ve oyları toplamı %10u geçen (meclis dışında olan partiler dahil) siyasi partilerin aday göstermesi. ile olur. Bunu 3 kişi sapladı erdoğan, ihsanoplu ve demirtaş. Cumhurbaşkanlığı makamı tarafsız olacapı ve insanlasrın malamlarından güç alıp prooagandayapmamaları için bütün adaylara devlet imkanlarını kullanmak yasaklanmıştır. Bunun yerine de heradaya açacağı bir hesaba tek kişiye en fazla 9000tl olmak üzere bağış yapılmakta ve adaylar bu bağışlar ile propaganda yapmaktadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1) Akpli olmadığın ve seçim öncesi iftira attığın çok belli.
    2) Kim niye Başbakanımıza para bağışlasın ki?
    3) Mardin'de 6 yaşında bir çocuk? :) 2 bin lira bağışlamış? 6 yaşında ki çocuk önce gitsin ana okula başlasın sonra harçlık toplasın.
    4) Karalama yapıyor diyeceksin ama gerçekler bunlar Erdoğan kimsenin parasını almaz. İhtiyacı yok zaten. Aylık aldığı maaş ona yetiyor. Seçimlerde reklam yapmasına vs. onlara da yetiyor kafana takma böyle şeyleri.

Eğer çok konuşacaksak bu mevzuları chp adayları o kadar reklam paralarını nasıl buluyor onu konuşalım :) Mesela bizim burada ki 300.000 lira kredi çekti evini hipotek altına aldırdı seçimi kazanamasaydı borcu ödeyemeyecekti.
    Peki en mantıklı olaya bakalım 300.000 lira kredi çekiyor ama bu adam 5 sene boyunca parasını harcamasa bile borcunu ödeyecek parayı gene bulamayacak belediye başkanı, amaç belli para tırtıklıcak.

0|0
    0|1
    • 3 ve 4'u yazsan cevap vermiş olacaktın soruma, gerisini demene gerek yoktu. Kimseye iftira attığım yok, çıkmış haberler var ve bunların açıklamasını biliyor musunuz diye sordum hepsi bu. Akpli olduğum çok belli!

• bunları ben mi haber ettim? haber sitelerinde yazanı soruyorum ben? azıcık mantıklı baksanız böyle demezsiniz. yazmayın yorum morum.

• Yazmayın diyorsunuz da azıcık mantıklı baksanız diyeceğinize kendiniz mantıklı baksanız 6 yaşında ki çocukta 2000 lira ne arar derdiniz :)

• gelecekgazetesi.org/...%99_yalani_aciga_cikti.html

Boş haberler..

Tayyip tüm devlet imkanlarından yararlanıyor.. Ona rağmen gözü doymuyor..

0|2
    1|1
  • ne akpli ne chpliyim. erdoğanıda hiç sevmem. ama sana sonuna kadar saygı duyuyorum böyle açık yürekli ve mantıksal konuştuğun için.. alternatif olduğun için. alnından öperim..

1|0
    0|1
  • Cumhurbaşkanı olmak adına seçim kampanyasında kullansın diye.

0|0
    1|1
  • Zorla Almiyorya İsteyen verir istemeyen vermez.
    Millet seviyorki adami bir kurusta olsun veriyor.
    Ayrintilara takilma

0|0
    0|1
  • Bağış yapacak Allah'ını seven bi' kul varsa hesap numaramı yazacağım =((

0|0
    0|0
  • Baktılar bir kaç ses kaydı bunları biraz yavaslattı tam tadıyla calamıyolar robin tayyipe kolaylık sagladılar ama bu robinin bir farkı var diger zenginden alıp fakire yediriyoda bu hem fakirden hem zenginden alıyo kendi yiyo.

0|1
    0|1
  • Canımızı istese veririz, 2 kuruşun lafı olmaz

0|2
    1|3
  • Tc kimlik numarası ile yatiriliyor. Saflar belli olsun diye. 10 -20 tl yatiriyorlar. Genellikle parti teskliatlarindaki kisiler. Ve bir de zengin kesim var tabi onlar da karşılığını secimden sonra yol, su, elektrik ve ihale olarak alırlar

0|0
    0|0
  • 3 cumhurbaşkanı adayınada bagıslıyolar nedenını bılmıyorum. Gecen kucuk bı cocuk ıhsanogluna 10 tl verdı

0|0
    0|0
  • bir allah kulu da bize bagıslasın

0|0
    0|0
  • her seçimde seçmenlere bağışlanır bu.. tek RTE olayı değil yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayakkabı kutusuna saklasın diye.

0|2
    1|1
Yükleniyor...