Fotoğraf Bloğum sizce nasıl? - Foto Blog Yazar?

Blog yazmayı ve takip etmeyi sevenlere bir alternatif olması açısından ve fotoğrafların da bir dili olduğunu göstermek amacı ile açmış olduğum bloğum hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar :)

Link veremiyorum şimdilik ama bloğun adı: Foto Blog Yazar

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili Mustafa,
    Güzel fakat wordpress üzerinden açsaydın çok daha etkileyici ve çok daha kullanışlı bir teman, göze hitap eden bir siten olabilirdi. Bunu bir düşün derim. Onun dışında gayet güzel içeriklerin var, ben sevdim.

0|0
    0|0
    • Bu değerli yorum için çok teşekkür ederim. Malum bir site için google'da iyi bir yere gelmek epey zor ve vakit gerektiren bir şey. Google Pagerank değerim 4 olmuşken ve 42 gönüllü yazar sayısına ulaşmışken dediğinizi yapmak benim için çok zor görünüyor açıkçası. s Bu arada profilinizde "yazmayı seviyor" görünüyorsunuz. Eğer kendi benim bloğumda da yazmak isterseniz beklerim.. Dileyen herkes başvurabilir arkadaşlar hepiniz davetlisiniiiiz :)

• Teşekkür ederim, ben yayınlamak için yazmam. Şimdi o açıdan düşününce siz de haklısınız, hem Blogger, Wordpress'ten daha üst sıralarda ama Wp görsel şölen gibi..

• Kendi bloğunuzda yazmışsınız da ben de bir şansımı deneyeyim demiştim :)) Belki face sayfamızdan takip etmek istersiniz.. Şimdi bloggerla devam etmeyi düşünüyorum bakalım İnşallah iyi yerlere geleceğimizi umuyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...