Türkçe RAP Hakkındaki düşünceleriniz neler?

Tamamen türkçe rap aşığıyım düşünceleriniz nelerdir türkçe rap hakkındaki? dinleyen var mı aceba?

0|0
1215

En İyi Kız Görüşü

• rap dinlemek biraz yürek ister ruhun tamamen müziğe verilmesiyle ilgilidir birazcıkta yaşama sevinci ister ritme kendini vermen gerekir rap dinlemek eleştiri ruhu ister kendini ve insanları acımasızca eleştirmek ister kısaca rap dinlemek sansür denilen illeti hiçe saymaktır gerektiğinde bağırarak gerektiğinde gülümseyerek küfür etmeyi bilmektir
    sefaleti sansar salvo'dan,
    acınası insanları pit10'dan,
    devrimi saian ve ulaş'tan,
    isyan'ı allame'den,
    aşkı hayki'den,
    milliyetçiliği mt'den
    eğlenceyi beta'dan şehinşah'tan dinlemektir :) rap bazılarına göre apaçilik olsa da bize göre asalettir !!

0|3
    0|0
    • Sen rapin bitanesisin ya. Ben kalben beyinen sana eic veriyorum. hep bu görüşleri savundum yazmaya üşendim. Senden guclusu yok ya

• Ergen seni :)

• Ergen diyorsun fakat ismindeki r büyük ve sen yapıyorsun diye karşındakinin de yapmasına gerek yok ayrıca kıza artistlık yapmak için saçma sapan şekillere girmene gerek yok, bak yoluna.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Sanatçı: Mesajını sanat yoluyla halka aktaran kişidir.
    Müzik de bir sanat dalıdır.
    Bu açıdan rap müzik yapanlara saygım var. Çünkü altında yatan bir mesaj var. Özellikle underground sanatçılarında. Yaptıkları müziğe bakınca 5 dakikada binlerce ileti ama tek bir ana mesaj var, o da şarkının konusuna göre.
    Ama benim fikrimi sorarsan dinlemem, çünkü hoşlanmıyorum. Ama saygım var.

0|1
    0|0
  • Turkce RAP candır ^^

0|1
    0|0
  • Contra, saian, hidra, leşker asakir, lider, norm, allame, joker, sansar, karaçalı, ados, ais

0|1
    0|0
  • genellikle küfürden başka birşey düşünmüyorum. ama sancak iyidir yani bazı şarkıları

0|0
    0|0
  • Cartel ile büyüdük.. Türkçe rap vazgeçilmezim efsaneleri unutmamak lazım. Newschool işi bok etti biraz ama.

0|0
    0|0
  • Yapılmaması gerekiyor

0|0
    0|0
    • Dinlemem dersin anlarım, saçma dersin anlarım, tarzım değil dersin anlarım, ama yapılıp yapılmaması seni ilgilendirmiyor.

• Benim merak ettgim asil soru para kazanabilip kazanamadiklari. Mesela parti basina kac para aliyorlar?

0|0
    0|0
  • Türkçe rap gayet kaliteli laf edenler halt etmiş

0|0
    0|0
  • Allame hidra norm ender candır:D

0|0
    0|0
  • Sadece sagopa dinliyorum

0|0
    0|0
  • Trap 2000li yıllarla bitti