Hangi şehrin kızları ilişkide daha az güvenilir?

Engin tecrübelerime dayanarak size bu soruyu sormak

istedim.Siz arkadaşların fikirleri önemli tabi.Kesinlikle şehre göre Türkiyede kızların kalitesi değişiyor.Benim cevabım:Adana,Bursa,Balıkkesir,Çorum,İzmir genel olarak güvenilmez.Arada istisnalar vardır.Tabi bence bu şehirler başı çekiyorlar.Tecrübeyle sabittir.

Güncellemeler:
Engin tecrübe derken yanlış anlaşılmasın,herkesin tecrübesi kendine tabi. ama bir genel görüş vardır sonuç olarak ben sizin fikirlerinizi paylaşın veya maksat muhabbet olsun.Burda saydığım şehirlere karşı kesinlikle bir ön yargı söz konusu da değildir.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Böyle bir kıstas yok..Ama tek bir cümleyle şunu ifade etmek isterim...

Unutmamalı ki..Ne bataklıklarda güller boy verir.Ne güllerin arasında da bataklıklar yer alır.

0|0
    0|0
    • tamam öyle bile olsa ,bazı gerçekler var.Şimdi bak şöyle düşün bazı şehirlerin karakteristik özellikleri vardır bak mesela adanada çok aldatma olayı vardır.Misal adana kızları kesinlikle o konuda güvenilmez.aslında biraz incelersen veya düşünürsen okursan biraz da yaşarsan kıstas yapabiliyorsun.Ama bataklıklardan da güller çıkabilir katılıyorum bu lafına.

• Temam o halde Kars,Ordu ve Giresunun hanımlarına güven olmuyor dersem...hepsine haksızlık yapmış olmayacak mıyım.Zira hepsi öyle değil.

• giresunu dahli etmedim ama doğru giresundan ne kadar kişi tanıdıysam çok adam çıkmadı açık sölim.ayrıca böyle bir şey diyebilirsin.misal 3 veya 4 kişi ordudan tanıdın hepsi dandik çıktı o zaman dersin işte ama bu gene hepsini kötü yapmaz elbet

• Genellemelere dahil değilim , çok şükür İzmirliyim ...

0|0
    0|0
  • çorum mu ben çorumluyum değil güvensizliği bırak hayatımda 1 kişi oldu :)

0|0
    0|0
    • iyimiş:)

• öyle diyorsan öyledir hocam:)

• estağfirullah hocam :)

• Sabitlemişsin yapılabilcek birşey yok.

0|0
    0|0
  • giresun

0|0
    0|0
  • burada tecrübe konuşuyor demişsin daha da yorum yapmam. :)

0|0
    0|0
  • İyi yırttım saydığın şehirlerden dğlim

0|0
    0|0
  • böh. genellemeye bak.

0|0
    0|0
    • alınma üstüne bu benim kişisel görüşüm ben bütün şehirdekiler öyledir demiyorum

• afyon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• engin tecrübelere göre " hangi şehirn erkekleri daha güvenilir ? "

0|0
    0|0
  • Senin engin tecrübelerin İzmir yazarak oraya fos çıktı :)

0|0
    0|0
    • İzmiri söylememe bile gerek yok ama yurtdışını dahil etmedim ayrıca diğer şehirleri saymadım:) atladığın noktalar var.:P

• zonguldak ve izmir

0|0
    0|0
  • İzmirli kızlar üzerinde lisans ve yüksek lisans yaptım. Güven konusunda çok sorun yaşamadım ama ilişkiyi yürütme konusunda biraz sıkıntılılar.

Pek yanlış yapmıyorlar ama çabuk sıkılabiliyorlar. Bu dengeyi iyi kurmak lazım. Fazla ilgiden bunalıyorlar hemen. Biraz da "kaçan kovalanır" yapman lazım. Çok üstlerine düşünce halleniyorlar.

Hangi şehrin kızları daha az güvenilir? istanbul'da her çeşit insan olduğu için öncelikle İstanbul ama...

Orta karadeniz, doğu akdeniz ve güneydoğu anadolu tarafları biraz güven konusunda sorunlu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...