Anime İzler misiniz? Favoriniz Ne?

Anime İzler misiniz? Favoriniz Ne? Anime İzler misiniz? Favoriniz Ne? Anime İzler misiniz? Favoriniz Ne?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon 3 lü :

One piece
    Fairy Tail
    Naruto

Bunlar devam eden seri oldukları için şampiyon..

İzlediklerim arasında favorim one piece, Ama biten serilerden FMA dır.

0|0
    0|0
    • Fairy Tail sevmiyorum çok çocuksu geliyor :/

• Şampiyon 3'lü tabiri doğru ama bleach devam ediyor olsaydı fairy tail sıraya giremezdi.

• O sizin bleach fanlığınız.. Esasen bende oraya devam eden seriler demişim.. Bleachten ben filler yüzünden soğumuştum... Anime de o yüzden bitti zaten.. Filler çok insan kaçırdı... (2 sezon filler mi olur mk.)

Kızlar Ne Diyor 15

• Daha çok manga okuyorum. Favorim hangisi...

Favorim Berserk sanırım.

0|1
    1|0
  • Benim ilk izledigum anime Kaichou Wa Maid-Sama. Cok guzel kesinlikle oneririm romantik komedi :) 2. Olarak Lovely Complex'i izledim ve acikcasi benim favori romance animem :) toradora yi da izledim cok begenilir ama ben nedense begenmedim :p yani ing dub izledim elki ondandir. ben sadece 3 anime izledim. daha da izlicem. Naruto cok oneriliyo ama genel olarak savasli seyleri sevmem ama yine bir sans vericem.4. Animem naruto heralde :D bu animeler arasindan sorun varsa sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • One Piece ile başladım sonrasında bleach, naruto, death note, tokyo ghoul olarak devam etti. şu an Gintama'ya başladım komik, hoşuma gidiyor ne yalan söyliyim... :D One piece Naruto'da online'ım ve umarım Tokyo ghoul 3. sezonu ile yeniden karşımızda olur :))
    ps: Hell sing'i çok izletmeye çalıştı arkadaşlarım ama ilk bölümden sonra izleyemedim, sarmadı pek... :/

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Narutoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    İzlemediysen kendine lütfen animeci deme ^-^

0|0
    0|0
    • Naruto Aşırı filler içerir, Bleach ile kafa kafaya çarpışır bu konuda, (ikisinde de archın ortasında zart diye bambaşka arch başlar;)

Bu Arada Naruto mangası geçen hafta son sayısı ile final yaptı, Finalin ucu açık kaldı 9 aralıkta Japonya da filmi gösterime girecek, yanılmıyorsam Büyük final film olacak...

One piece e son sayfasının kapağından sıra sende der gibi gönderme yaptı,
      One piece ise son sayfasında Naruto yu gizli bir mesajla kutladı ve kapak sayfasını narutoyu çağırıştıran simgelerle doldurdu...

Lakin One piece Mantık olarak New worlde yeni girdiğinden Macerayı daha yeni yarıladı sayılır..

• Naruto manga bitti doğru ama anime devam ediyor. Manga 2015 de yeniden başlayacakmış. Anime de baya uzayacakmış... Ben manga okumam ama başlayacağım Naruto için ^^ Yeni filmi naruhina olacakmis çok heyecanliyim var yaa...
      Göndermenin resmini göstersene merak ettim?

• Sadece Narotu izleyip kendine animeci diyorsan anime izleme derim. Hatta gözlerini kaşıkla çıkar, gözlerinden içecek yap, iç sonra da Ajdar dinle ve ayak serçe parmağını 10 kere biryere çarp. Sonrada kendini yakarak intihar et. Inan bana sadece Boku no Piko izleyip kendine animeci demek daha iyi birşey.

Ayrıca Narotu manga bitti devam etmeyecek. Seri bir daha devam etmeyecek, ama Hatina'nın kızkardeşine özel anime çıkacağı konusunda söylentiler var.

Wolcano yüzde olarak Bleach'in daha çok fillerı var ama bölüm sayısı olarak büyük ihtimalle Narotu.

• Shoujo olursa tadından yenmez :3

1|0
    0|0
  • Shingeki No Kyojin! 100 kere izlerim 100. de tekrar heyecanlanırım ♥ yaklaşık 12 kere baştan izlemişliğim var ♥

0|0
    0|0
  • Death Note <3
    Betrayal knows my name

0|1
    0|0
  • Shingeki No kyojin

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Naruto (kakashi bitane ❤❤❤)
    One Piece

0|0
    0|0
  • FMA ve FMA: Brotherhood favorim

0|0
    0|0
  • vampire knight naruto ve tüm filler bölümlerine rağmen bleach :)

0|0
    0|0
  • tüm yaoiler ihihi

0|0
    0|0
  • ANIME <3 FMA B <3

0|0
    0|0
  • tokyo ghoul ve bleach

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Asla izlemem.

0|0
    0|0
  • anime izlerim bayılırım favorim bleach, noragami, death note, dark and than black ve en önemlisi high school dxd

0|0
    0|0
  • Klişe Olucak Ama Death Note

0|0
    0|0
  • nerdeyse her animeyi izledim ama bu aralar yaoi'ye bağladım (dövmeyin)

0|0
    0|0
  • Sword art online , naruto , tokyo ghoul , zankyou no terror , black rock shooter vs vs vs

0|0
    0|0
  • Fullmetal alchemist brotherhood.

0|0
    0|0
  • School Days izle ve psikolojin darmadağın.

0|0
    0|0
  • Bleach - High School of the Dead - Mirai Nikki - Angel Beats.. Saysam bitmiyor...

0|0
    0|0
  • Kuroko no basuke izledim en son 3. sezon çıkmadı demi

0|0
    0|0
Yükleniyor...