Kendinizi geliştirmek için neler yaparsınız?

Film, kitap, müzik; alışılagelmiş şeyler dışında yaptıklarınız neler?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok gezerim ben felsefem çok okuyan değil çok gezenbilir :)

0|1
    0|0
    • nereleri gezdin mesela? :)

• hala söylemedin okulu ben şimdi gidiyorum işim var geldiğimde yazmış ol :D

• odtü dermişim :D hani okulun bir önemi yoktu :D

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Gazete, kitap, dergi okurum. Resim çizerim. Şarkı söylüyorum hafiften. Spor yaparım fitness, kick boks, basketbol. Evimde kum torbam var. Bahçeye basket potası taktırıcam şimdide. Biraz da araştırmacı olmaya çalışıyorum. Elimin altında internet var. Bilmediğim konuları araştırmayı alışkanlık haline getirmeye çalışıyorum felan felan. İnsanlarla ilişkilerimi iyi tutmaya çalışırım, özellikle yaşı benden büyük insanlarla ciddi meselelerde konuşmayı severim.

0|1
    0|0
  • fitness yapıyorum :))

0|1
    0|0
    • bir ara ben de yapıyordum, iş ve okul aynı anda olmaya başlayınca yarıda kaldı :/

• en güzeli o zaten :)

• aynen kendi kendini geliştireceksin kimseden fayda yok herkes ilgilenmez :)

• Kitap okumak gibisi yok bence

0|1
    0|0
    • mutlaka vardır :) hangi türleri okuyorsun? 1 günde bitirip vay be dediğin kitaplardan var mı tavsiye edebileceğin?

• Mümin Sekman Hem iyi bir yazar hemde iyi bir eğitimci onu beğeniyorum

• diğer türlerden peki?

• Şehinşah dinlerim.

1|2
    0|0
  • Kitap okuyorum, her kitap bitirdiğimde bir başkası oluyorum..

0|1
    0|0
    • en çok bir başkası yapanlardan birkaç tavsiye?

• günde bir kitap? çok iyi!

• Hızlı okuma eğitimi işte.. Sen de yapabilirsin. Herkes yapabilir ;)

• şu an 2 dil öğreniyorum Japonca ve İngilizce

0|1
    0|0
  • fitness ve ingilizce öğrenmek için ingilizce ne varsa seyrediyorum.

0|1
    0|0
  • Sorgularım :D

0|1
    0|0
  • Belgesel, Bilim dergileri, Kitaplar, Müzik, Hobi, Sağlıklı bir iş kariyeri. Formulum bu.

0|1
    0|0
    • popular science okuyorum ben de gayet güzel. Hobi ve Sağlıklı bir iş kariyeri?

• İstanbul'da isen yardımcı olabilirim okçuluk kursları hakkında. Pilotluk baya masraflı bir bölüm Tıp bile yanında halt yemiş. Dersleride tıp ve hukuk kadar zordur. fakaaatt, çok eğlencelidir :D

• yaz döneminde istanbuldayım ama pek vakit bulamıyorum işimden dolayı :) sevdikten sonra zorluk pek problem olmuyor ya :D

Yükleniyor...