Cinsel devrimin etkileri ve beden-değer kavramı...

ikinci kuşak feminizmi çiçek çocuklar ah yetmişler derken beden hususunda değer yitimi saçma sapan insanları hayatına almak hususunda düşünceniz nedir?

Güncellemeler:
derkenden sonra virgül,değer yitiminden sonra virgül başka da işte öncesindeki üç süreç arasına virgül.bakalım.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beden zaten kavramsal sanatın önemli bir figürüydü. Ama feminist etkinin kopyasının kopyasının kopyasındaki müvettesi ülkemiz temsilcileri maalesef uydurukça iş yaptılar. Öte yandanCinsel devrim zaten ülkemizde oldu. Hem de bir kaç kez. Cumhuriyetle beraber hem kısmi bir özgürlük hem de katolik evliliği öne çıktı. Saçma sapan insanı, insan hayatına almaz zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En fazla yatağıma alırım.Hayatımda yeri olamaz.Hayattan kastım:

Ailem,yuvam,yakın arkadailarım,çevrem,kısacası özelim.

0|0
    0|0
    • gider misin--->

• Benim gitmeme gerek yok ki o zaten sabah usulca gidecek.Hayatına aldığın an boynuz yersin çünkü tek gecelik yaşamanın bile bir ummm nasıl desem ''raconu'' vardır.Canının istediği herkesle yatan kişi zaten hayata girmek istememeli.Bu işler kafaya göre olmaz, yapayalnız kalır yağmurlu bir gecede kapının önünde bulursa kendini.Dediğim gibi her şeyin bir raconu var.Herkesle yatılacaksa özel ilişki beklenemez.Zevkin diyeti bu malesef ''I''

• Saçma sapan insanları hayatımıza almamalıyız.

Her sabah yüzünü yıkarken kendi kendine 10 kere tekrarlamalısın aynada.

0|0
    0|0
  • Selam hoscakal :(

0|0
    0|0
  • aileler ile çocukları arasında sağlıklı bir iletişimin olmaması temel neden bence.

0|0
    0|0
  • Buyur ? :)

0|0
    0|0
    • diyorum ki özgür aşk,özgür seks.önüne gelenle yatma.bu kadar mı anlaşılmaz?

• Kavram karmaşası yaratmasaydın yukarıda o zaman.Açık açık yazsaydın.Ayrıca, sana saçma gelen insanlar o kişilere mantıklı geliyordur ki, ondan hayatlarına alıyorlardır.

• ne alakası var baskü.o insanlar benim yani.gayet de saçma sapan olanları var ve hatta ilişki kanalı saçma sapan olduğundan iletişim olayı da olduğunu sandığın düzeyde olamıyor.

• herkes kendi hayatını yaşıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimin eli kimin cebinde anlayışına rağbet çok

0|0
    0|0
  • ya valla bugün soruları anlamıyorum:(

0|2
    0|0
Yükleniyor...