Haarp diye bir Silah vardı nedir bilen var mı?

Deprem silahı Haarp Hakkında Bilgisi olan varmı..

Şuanki istanbulda olan 5.1 lik depremin sebebi gösteriliyor. ve

ww . haarp . alaska . edu adreslerinde online data bölümünden aktif olduğu görünüyor..

ayrıca 11 mart 2011 japonya depremi ve depremin olduğu tüm hafta aktif.. japonlar Resmi olmasada depremin sorumlusunun amerika olduğunu belirtmişti..

Tıpkı marmara depreminde Ecevitin Bu bir saldırı olabilir diye belirttiği ve bu olayın üstünün örtüldüğü Rusların inceleme için donanma göndermek istemeleri sebebi de buydu ve boğazda amerikan donanmasının saldırıdan kalan parçaları toplama çabaları sebebide bu..

Bu haarp projesi silahı hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi ?

llk bilgi ve Paylaşım benden olsun hatta ;;;

İbrahim süresi

46. Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah onu bilir).

Kuran-ı Kerim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• ALLAH büyüktür Herşeyin Sahibi O'dur ...

İnsan insanı öldürüyor ama o bir sebep oluyor Ölümde Yaşamda ALLAH tan.

Buda Kulun kula azap vesilesi olabilir. Ben Harp ve blue beam teknolojisi hakkında ufak tefek arastırmalar yaptım. Doğrular nıtelıkte cok kanıtta var ama kesinlik belirtmek doğru değil. İslamı açıdan bu kesinliği konusmaktan korkarım ama bu teknolojıler kullanılıyor bunu söyleyebılırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İklimleri ve sismik hareketleri değiştirmeye yönelik yapılmış bir proje.Amerika'nın dünyayı kontrol edebilmek için yaptığı hain planlarından biri bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ABD de neymiş yahu. Umarım cidden inanmıyorsunuz böyle şeylere. Son depremde ben Van'da idim. Allah'ın hikmetinden sual olunmaz, ABDden de bu kadar korkulmaz.

1|0
    0|0
    • Van'da mıydın abi benim çok akrabam var vanda en önemliside dayımlar orda. Nasıl sizde kötü bir durum yoktur inşaALLAH

• Dayımlar iyiler çok şükür ama baba tarafından akrabalarda varmıs. Onlar uzaktan oldugu için çok tanımıyordum ALLAH cümlesine Rahmet eylesin ... Yakınlarımda sorun yok çok şükür sizinde iyi olmanıza çok sevindim abi ...

• Abi sabah sabah güldürdün, saol :D bu bilgileri nereden aldıysan külleyen yalan..

Sen deprem yaratmanın kolay bir şey olduğunu mu zannediyorsun... deprem yaratmak için fay hatlarına çok ince ayarlanması gereken güç dalgaları gönderilir ki bunu da çok riskli olduğu için kimse yapmaz

neden diye sorarsan

1- Fay hattını harekete geçirmek için faya ssd göndermen gerekir ki deprem olsun ssd göndermek için sondayla fayın yakını inmen lazım ki bu hemen hemen imkansız bişey inemeden sonda parçalanır...

2- Nekadar simülasyon yaparsan yap binlerce plan hazırla istatistik oluştur yinede fayları kontrol edemezsin ..

ayrıca haarp bir iyonosfer araştırma birimidir yani yerle alakası yok...

son olarakda şu " japonlar Resmi olmasada depremin sorumlusunun amerika olduğunu belirtmişti.. " saçmalığı da ne ya ben yığınla japon arkadaşa sahibi japonca biliyorum Türk gazetelerinden önce mainichi shinbun okuyan bir insanım yok böyle saçma sapan birşey...

(kendimi biraz sert ifade ettiysem af ola ama böyle yalan haberler beni çok rahatsız ediyor :)

0|0
    0|0
    • Eğer Faylara Elf radasyonu yollarsan yoğunlaşmadan hareket ediyor buda bir gerçek ama ve o radyasyon ıyonosferden yansıyor şili depreminde gök yüzünde görülen kırmızı halka gibi tıpkı..

• olabilir doğal olaylara müdahale edebiliyorlar iklileme yapabildiklerine göre deprem daha kolay yapılabilir

0|0
    0|0
  • daha neler neler var..

1|0
    0|0
  • Rabbimin hikmeti silahla olacak birşey değil

0|0
    1|0
  • Allah Amerika'yı korusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...