Hep sevdiğiniz şarkıları sorduk peki ya sevdiğiniz türküler hangileri?

Ben dahil çoğumuz sevdiğimiz, o an dinlediğimiz şarkıları sorduk yada cevapladık. Arkadaşlar sevdiğimiz türkülerde yok mu? tabiki vardır. Sevdiğimiz dinlemekten hoşnut olduğumuz türküleri bizimle paylaşır mısınız ? Link koyarsanız dinleme fırsatımız olur.

Halk müziği ve Özgün müzik paylaşımları bekliyorum Karışık bir cd yapmak istiyorum genelde yabancı dinlerdim Türkülerin tadını hatırlayınca sizdende fikir almak istedim hadi buyrun ...

Güncellemeler:
Bunlarda benden olsun oyy oy

link İlk ikisi Durgun

link

link Bu ikisi Hareketli

link

link Bu ikiside ne dedıgını tam bılmesemde kürtçe

link

link Buda dilime dolanır o yüzden içimden geldi

Buyrun :)
Arkadaşlar bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum Biz Türkmen göçmeniyiz ama bu kürtçe bir melodiyi beğenip dinlemeyeceğim anlamına gelmez. Müzik evrenseldir ve eğer ruha hitap ediyorsa her dilde güzeldir. İnsanlar nerden sataşsam diye yer arıyor bazen ben buna mahal vermeden yazayım . İnsanları Irk olarak ayırmam İslamda bunun yeri yoktur çünkü. Herkese iyi dinlemeler ...

Bu arada kızların türküleri erkeklerin türkülere nazaran biraz daha iç yakıcı bu yüzden kızlar bir adım öndeler :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

link

link

link

Türküler içinden en çıkarmak zor. Ama çok sevdiğim birkaç türkü

1|0
    0|0
    • teşekkürler her zaman bir sürü link koyuyorsun seviyorum bunu :)

• Ya sen kimle konusuyorsun paşam tartısmayalım dıyorsun kendın atıp tutuyorsun banane ya adam neyse ne emege bıraz saygın olsun. Ne kadar büyük terbiyen varmış aşağıladıgın ınsanların sevıyesıne gelde öyle yorum yap arkadaşım. Kulagın yok dedıgın ınsanlarada dikkat et Siteye ses koymuştuk dinlediysen pek ala kulagımın oldugunu görürsün türküleride söylemek için tenor olmaya gerek yok kulagın yok dedıgın ınsanı dınleseydın kulagına inanamazdın o yüzden fazla konusma bence Güler duman ol sonra konş

• İnsanları ucuz diye niteleyen insanın değerinin seviyesini tartışmaya bile değmez gitmesi gereken belli oda sensin bay bay kuzum

Erkekler Ne Diyor 8

• 2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • benim en çok dinlediğim türkücülerden ustafa özarslan olabilir.. ya da nurettin rençber denn karagül tek geçerim..:))

bak ( ervahı ezelden ) de var çok güzel bir türkü...

1|0
    0|0
    • hadi halaya çok ağır dinledik yeter bu kaa :D

link

Bayılıyorum buna ya

• Yazın derken burası 34 derece zaten şuanda :D

• bende yaz derken temmuz gibi diyordum :))

sen gitmiyor musun denize?

• Daha senden gayrı aşıkmı yoktur ?

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bu bitirir

link

1|0
    1|0
    • Şuan dinliyorum melodisi gayet hoş

• Bazı şeyler listesi baya kabarık

• İnanki öyle hele bazı kırgınlıklar ama naparsın hesaplar çok

• Onur Akın Asi ve Mavi

1|0
    0|0
    • Gördüğüm en hızlı cevaptı Maşallah :) Link koyabiliyorsak daha güzel olur tıklar tıklar dinleriz :)

• Of yeniden dinledim bak senin yüzünden yine bittim ya :(

Linki kopyalayıp yapıstırıyoruz ama kac Level ın ustundekıler yapıyordu yada altındakıler yapamıyordu hatırlamıyorum belkı ondan olmamıştır

• begendiysen sevindim.tesekkurler.türkü seven insanlari gormek guzel.pop muzikten iyidir.yabanci muzik dinlerim cogu zaman.Türkülerin yeri baskadir.

• link

çok var aslında ama bunu çok dinlemiştim yakın zamanda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...