Istanbul-Laleli güzel bir yer mi?

Istanbul Laleli sahile yakin mi? Beyogluna falan yakinmi?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• lalelinden aşağiya saldınmı kendini 20dakida kumkapı sahildesin hırbo nüfusu biraz fazla olan bi yerdir dikkatli olmak gerekir fazla güzel bi tarafı yoktur daha çok rusların ve balkan piyasasıdır sapa ve tehlikeli sokakları vardır beyoğluna biraz uzaktır 10kilometre kadar yani yürüyerek o yol çekilmez en güzel yerler yeşilköy istinye bebek albatros

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lalelideyim bir gün adres arıyorum.etraf moldovalı ve barzo dolu.soruyorum kimse bilmiyor.bi dukkanz giriyorum karsımda kurdun gelini niteliğinde bir adam soruyorum bilmiyor.tam cıkacakken kenya p*rno yıldızlığindan terk zenci abi sesleniyor bakıyorum mecbur .ve gideceğim yeri tarif ediyor en ince detayına kadar ondan sonra laleliye itmedim uyandım kenya p*rno starı benden daha iyi adres biliyor diyee

1|0
    0|0
  • yakın sayılır laleliden beyazıta cık aşşası sahil.

0|0
    0|0
  • laleliden metroya biniyorsun 5 dakikada karaköydesin karaköyden beyoğluna çıkıyorsun 10 dk yürüyerek tabi

0|0
    0|0
  • rus var rus bavul ticaretinin göz bebegi :)))

0|0
    0|0
  • istanbul icinde ukranya-rusya karışımı mini bir ülke diyebilirim..

0|0
    0|0
  • Nihehee :D:D

1|0
    0|0
  • pruski panimaeş?

0|0
    0|0
  • laleli aksaray

0|0
    0|0
  • Beyoğluna uzak cebinde 200 usd olan erkeklere çok güzel yer...Denize 1 km..

0|0
    0|0
  • çok güzel değil. alışveriş seversen takılabilirsin. birkaç tarihi yer de var tabi

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzel bakış açına bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır yakın değil. aksaraya beyazııt yakın..

Laleli güzel bir değil oarası bir geçiş güzergahı, oradan beyazıta geçersen sahflar ve kapalıçarşıya çmberlitaşa ve az aşagıdan sultanahmete gidersin.

lalelide kıtafet olarak optan satış yapan yerler var yani pek bir nane yok ama yürüyerek beyazıta çıkarsın işte..

0|0
    0|0
  • güzel değil, sahile yakınlığı bile kurtarmıyor yani o derece düşün.

0|1
    0|0
  • Ayyy orda çogzel kıyafetler var <3

0|1
    0|0
  • lalelide how much diyenlere cok rastlarsın bir durak sonra beyazıt beklerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...