Yazmak istiyorum. Ne dusunuyorsunuz?

Arkadaslar, ekonomi mezonuyum ve bankada calisiyorum. Ama durup duruken aklima o kadar guzel hikayeler geliyorki simdi yapilan dizilerin senaryosu benim aklimda olan hikayelerin yaninda cok zayif kalir.

Acaba hikayelerimi yazsammi diyorum? Para kazanmak icin degil, kendim icin.

Bir sorun var, yazmaya baslasam herkes (ailem ilk once) benimle dalqa gecmeye baslayacak, isim takacaklar falan. Bana her yerinden kalkan unlu yazar olamaz diyecekler, birak bos bos isleri ve daha faydali bir sey yap soyleyecekler.

Ben para kazanmak icin bu isi yapmak istemiyorm, zaten isim var. Ben bankada calisiyorum ve isimi seviyorum, ama cok buyuk bir manevi bosluk var hayatimda tum gun parayla ugrasdigim icin.

Ne dusunuyorsunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bana kalırsa yaz sonuçta o bu ne der diye değil kendin için yazıcaksın. Ve emin ol güzel şeyler yazarsan güzel bir okuyucu kitleside alabilirsin ben sana watpad uygulamasını öneriyorum orda hem güzel hikayeler okuyabilir hemde kendi yazdıklarını taslağa kaydedersin. Eğer beyenirsende onu yayınlarsın istediğin süre zarfında yeni bölüm eklersin. Okuyucu sayın arttıkça hem kendini hemde okuyucularını memnun edersin. Ve en önemlisi yazıp finale getirdiğin hikayenin çıktısını alıp yayınevine gidersen birde bakarsın ki hikayen kitap olmuş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazdığını başkalarının bilmesi gerekmez. Yaz, rahatlatır seni.

0|0
    0|0
  • Yazarak rahatlayacağını düşünüyosan bir defter al ve yaz her zaman :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yaz tabi ama bir bok çıkmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...