Ben bir rüya gördüm çok garip lütfen yorumlamanızı istiyorum

bundan iki ay önce rüyamda bir kişi tarafından bana bir resim gösterilerek bu senin ileride doğacak evladın oğlun dediler...bu çocuk senin soyundan gelmekte yani seninde soyun olan vahdettinin osmanlı soyundan gelmektedir dediler...bu rüya hakkında ne dersiniz..gerçekten öyle birşey olabilir mi

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Yani;Vahdettinin soyundan geldiğini mi söylüyorsun?

Olabilitesi var ama..Yalnızca ama..

0|0
    0|0
    • evet yaaa...gördüm çok etkilendim...soyağacımı nasıl araştıracağımı da bilmiyorum nasıl diye

• Kaç kez dedim "Sırlar Dünyası"na bu kadar kaptırma kendini diye:))

• ya ne sırlar dünyası...tv ye baktığımız mı var işten güçten başka...bir müdürün yüzünü görüyorum her gün o kadar :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğrucu rüyalar vardır geleceği gösteren olabilir tabi.

0|0
    0|0
    • araştırmamı istiyorsun soy ağacım olarak öylemi diyorsunuz.

• ben gece rüyamda 2 tane çocuk gördüm ölmülşlerdi .yeşil bi kefene sarılmışlar evimizin ortasnda yatıyolar.sonra ben bakıyorum onlara bi süre ve diriliyolar ..rüya yorumundan anlayan varsa şunu da bi yorumlasa?

0|0
    0|0
  • benim annemde evlenmeden önce oturacağı evi rüyasında görmüş ve evlidiğinde aynı ev mesela oluyor böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • muhteşem yuzyılı izledikten sorna mı gordun ama gene de bir soy agacına baktır ama bu padişahın soyundan olanlar cumhuriyet kurulunca avrupaya kacmadı mı

0|0
    0|0
    • yok ya muhteşemle alakası yok...ben onu izlemiyorum ki...izlersem yahşi cazibe kurtlar vadisi ama çok etkilendim rüyadan...baktırmak ne yapılıyor ki soy ağacı ile

• kolay gelsin o zaman :)

• saol...tez bulun o güzeli bana getirin bire gafiller :D nasıl ama var bişielr dimi :D

• tipindede var öyle bi soyluluk araştır bence bazı rüyalar habercidir

0|0
    0|0
    • korkuyorum ama

• nesinden korkuyosun? bizim bi tanıdığın babası da osmanlı soyundan çıktı geçenlerde ve büyük bi mirasa kondular şaka gibi:S talih kuşu resmen o olayı gördükten sonra hayatta herşey olabilir dedim sendede olabilir bundan gurur duymalısın korkacak bişey yok:)

• anladım...

• olsunda görek.

0|1
    0|0
  • Ben sizden korkuyorum :(

Siz evinde şehit gören bey değil misiniz :((

Ayyyyy... :(

0|0
    0|0
    • evet...anlattıklarım garip mi geliyor sana

• korkma yaa...benim bildiklerimi bil birşey olmaz...ben alıştım :D

• Töbe Bismillahhhh :( valla çok korkuyorum ben

Erkekler Ne Diyor 2

• iki ay önce görmüşsün...

Eee sonra ne olacakmış yani Battal gazi gibi bişeymi olacak oğlun anlamadımki.

0|1
    0|0
    • oğlumun olacağı ve benim soyumdan geldiğini ve benim soyumun vahdettinin soyundan geldiğini söyledi

• Olabilir aslında neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...