Ben kitap kurduyum diyen var mı? Yeni çıkanlardan en beğendiğiniz kitap hangisi?

Ben kitap kurduyum diyen var mı? Yeni çıkanlardan en beğendiğiniz kitap hangisi?

Arkadaşlar ben kitap okumayı çok seviyorum son günlerde çıkan kitapların (top 10) çoğunu okudum önereceğiniz bir kitap var mı ama yeni çıkanlardan?

Güncellemeler:
yeni çıkan kitaplardan en beğendiğiniz kitap hangisi?
"Sorun bende değil sende "okumayanlara tavsiye ediyorum güzel bir kitap

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yeni çıkan kitapları takip etmiyorum ama, eğer okumadıysan ufkunu ve hayata bakışını değiştirebilecek iki kitap tavsiye edebilirim: 1) Anthony Robbins'in Sınırsız Güç 2)Yine aynı yazarın İçindeki Devi Uyandır. Ha bir de İskender Pala'nın Şah ve Sultan'ı var. Kapı Yayınları'ndan. Çıkalı çok olmadı herhalde. En son çıkan bi kitap daha var. Roger Garaudy'nin İlahi Mesajlar Toprağı Filistin diye . Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları. İlgini çeker mi bilmiyorum. Kitap şu kavgaların bitmediği Filistin'in, çok eski tarihi ile başlıyor. Siyonizm'in ortaya çıkışını ve nasıl güçlendiğini; Siyonist Lobi'nin Amerika ve Avrupa'da nasıl ilerlediğini ve İsrail Devleti'ni nasıl finanse ettiğini anlatıyor. Bu kitap Batı'da yasaklanmış. Lisanımıza yeni tercüme edilmiş. Ben de yeni başladım okumaya bakalım sonu ne olacak.

Peki senin tavsiye edebileceğin bi kitap var mı? Yeni-eski olması mühim değil.

0|0
    0|0
    • Anthony Robbins'in 2 kitabınıda okudum gerçekten çok çok güzeller,iskender palanında tüm kitaplarıı okudum şah ismaille yavuzu okumak eğlenceliydi.Ama diğerlerini okumadım teşekkür ederim tavsiyen için.Ben son çıkanların çoğunu okudum azrailin secde ettiği adam güzel beğendim farklı bir bakış açısı var kitabın.Oktay tiryaki oğlunun yavuz kitabıda,kanuni kitabıda çok güzel,aslında merak ettiğin kitap varsa onu sor ,beğendiklerimi yazarsam bitmez:)kanunide güzel

• Hımm pek güzel. Merak ettiğim Amak-ı Hayal - Şehbenderzade Filibeli Ahmet Hilmi Bey'in. Aynı adla günümüz Türkçe'sine aktarıldı. Yine şey var, Paul Coelho'nun Simyacı'sı, bir de Falih Rıfkı Atay'ın Zeytindağı kitabı. Bu sonuncuyu okurken bazen gözlerimin yaşardığını hatırlıyorum. Amak-ı Hayal heyecanlandırırdı. Simyacı'yı okurken de dünya ile alakam kesilirdi.

Erkekler Ne Diyor 8

• "Gizli Kullanıcının Günlüğü" yazarı Gizli Kullanıcı.

1|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Bab-ı Esrar

mutlaka okunmalı.

1|0
    0|0
  • 2.güncellemede verdiğin kitap ismini okudum çok iyiydi ki diğer yayınları da öyle zaten :)

ben kitap kurdu değilim ama seviyorum serviste okurum akşam okurum belki..aslında biraz zaman ayarlaması yapmak gerek daha çok vakit ayırabilmek adına :))

0|0
    0|0
  • john fante - Toza sor

0|0
    0|0
  • richard bach-meraklılar fena değil

0|0
    0|0
  • Yenileri ben de takip etmiyorum açıkçası; fakat uzun süredir takip ettiğim seriler var. İlgini hangi tarz kitaplar çekiyor genellikle? Ben bir fantastik literatür hayranı olduğum için buralardan çeşitli önerilerde bulunabilirim.

0|0
    0|0
    • Her tür kitap okurum ayrım yapmıyorum:)

• O zaman Avrupa'yı ilginç bir şekilde işleyen, garip bir kitap serisi önereceğim sana: Michael Moorcock'ın Hawkmoon Destanı serisi. Umarım ki severek okursun.

• kitap kurduydum şu sıralar biraz rölantideyim ama boş ta durmuyorum.Elimde var bir tane ama senin tarzın değil...

0|0
    0|0
  • rica ederim arkadaşım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeni çıkmadı ama mürekkep yürek diye bir roman var ben de bir kaç yıl önce okumuştum çok beğenmiştim onu tavsiye ederim dünya klasiklerinden suç ve ceza gerçekten güzel daha çok var aklıma gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • seri okumak istersen açlık oyunlarını tavsiye ederim.. yeni çıkanlardan da travma - steve hamilton un çok güzel ve sürükleyici bir kitap tavsiye ederim..

1|0
    0|0
    • açlık oyunlarını güzelmiş arkadaşım okudu losta benziyormuş:)

• Kitap okumayı çok severim ve iyi bir okuyucuyum ama Yeni Çıkan ve En Çok Satanlar listesini takip etmedim hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • Merakımı bağışla ama neden gizli kullanıcı olarak yazdın? Kitap kurdu olduğunu söylemek sonradan utanacağın bir şey mi?

0|0
    0|0
  • eğer kitapları gerçekten seviyorsan sadece yeni çıkanlarda takılma derim. ben de severim kitap okumayı -her ne kadar son zamanlarda zevkim için değil tezim için okumak durumunda kalsam da. ancak çok satan ve bilinenlerden ziyade arka planda kalmış gizli yetenekleri keşfetmeyi, ya da tüm dünyanın tanıdığı ama bu büyük reklam kampanyalarıyla değil önünde tapınılası yetenekleri sayesinde olmuş isimleri severim. (faulkner mesela)

yeni çıkanları özellikle takip etmediğim için onlar içinden bir öneride bulunamam, ancak arundrathi roy'un küçük şeylerin tanrısı kitabına bir bak derim. can yayınlarından çıkan bir kitap, tarzın tahmin ettiğim gibiyse hoşuna gidecektir. eğer tarihi romanlardan hoşlanıyorsan remarque'nin 'batı cephesinde yeni bir şey yok' ve 'ölesiye yaşamak' romanları oldukça çarpıcıdır.

can acıtıcı öyküleri severim dersen... steinbeck'in romanları tam sana göredir. ruhunu ısıtacak bir şeyler arıyorsan hermann hesse'nin romanlarını incele.

edebiyat olması şart değil dersen, ben şu sıralar yapı kredi yayınlarından çıkan özel hayatın tarihi serisinin ilk cildini okuyorum ve gerçekten epey keyifli bir çalışma...

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim,önerilerinizi dikkate alırım.

• vaaav, aaaaaaaaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben de kendimi kitap okuyan biri sanırdım. Hörmetler.

• estağfurullah:)

Yükleniyor...