Kemal Sunal filmleri

kemal sunal filmlerini sıkılmadan ben izliyorum defalarca kez sizlerde izliyor musunuz

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• 1000 kere izlesem gene bıkmam o kadar gzl filmler ki :))) çok gülerim bayılıyorum kemal sunala ve esprilerine bu kadar harika olamaz bi insan :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet :))) mavi boncuk, köyden indim şehire, salak milyoner ,hababam sınıfı , süt kardeşler vs hep izlerim.

0|1
    0|0
  • evettt :)

link

annemle babam ayrılmıslardı bu filmde cok ağlamısım bi aksam babam gelsin diye barısmalarına sebep olan filmdir hic unutmam :)

0|0
    0|0
    • ayrılmalarına üzüldüm barışmalarına sevindim hiç kimse aile şevkatinden ayrı kalmasın

• Tosun pasayı kac kere izlediğimi unuttum..mizah anlayısı simdikinden cok farklı ve kaliteli(bel altı degil)..ben buyönüyle severek izliorum

0|1
    0|0
  • İzlerim ve hala gülerim. :)

0|1
    0|0
  • komik çocukluğumun hatırlaraı var o filmlerde

0|0
    0|0
  • Bende hala severek izlerim ve gülerim :))))))

0|0
    0|0
  • ben de sıkılmadan defalarca izleyebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• moralim bozuksa canım sıkılıyorsa insanların ikiyüzlülüğünden daralmışsam mutlaka bir kaç filmini izlerim. favorim kapıcılar kıralı ve zübüktür.

0|0
    0|0
  • Adamlar çevirmiş

0|0
    0|1
  • Hiç sıkılmadan defalarca izlerim. Mesela Sakar Şakir'i kaç kere izledim hatırlamıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Sorduğun hata kardeşim ;)

0|0
    0|1
  • Artık sıkıldım

0|0
    0|2
  • izlerim ve her izleyişte nerde ne diyeceğini bilsemde yine güldürür beni üstad :)

0|0
    0|0
  • evet denk gelirsem izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...