Traş olurken genelde ne tarz köpük kullanırsınız?

gilliatt
Ben şahsen eski usül traş sabunu veya köpüğünden vazgeçmem:)
Traş Köpüğü
Traş Jeli
Traş Sabunu
Traş Kremi
Diğer?
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Bilmeyen arkadaşlar için

Traş köpüğü: Klasik basınçlı tüpte satılan köpüğü elinizle yüze uyguladığınız şey

Traş Jeli: Bu köpük yerine jel verir. Yüzünüze uyguladığınızda köpürür.

Traş Sabunu: Bu klasik sabun görünümündedir. Fırça ile köpürtüp yüze uygulanır.

Traş Kremi: Bu da fırça üzerine sürülüp yüze uygulanıp köpürtülür.

Fırça ile uygulanan ürünler daha iyi bir traş sağlar. Zira fırça sakalı yumuşatır ve kaldırır.
Traş olurken genelde ne tarz köpük kullanırsınız?