Bugüne kadar okuduğunuz en akıcı kitap?

Her ne kadar okumayı sevmeseniz de elinizden ayıramadığınız, size tebessüm ettirirken aynı anda gözyaşlarına boğan bir kitap oldu mu?
Lütfen paylaşın, çünkü benim henüz olmadı:)

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• en akıcı kitap.. Dan Brown Da Vinci'nin şifresi. ama o adamın kitapları hep akıcı. bilgilendirici sürükleyici ve akıcı daha nolsun :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• İlkokulda Monte Kristo Kontu almıştım kütüphaneden. Bitmesin diye azar azar okurdum :)

1|0
    0|0
  • Sefilleri tek geçerim çok sürükleyici bir kitaptı, bence okumalısın :)

1|0
    0|0
  • empatı ve olasılıksız arka arkaya okudum ikisinide sanki ben yaşıyormuşum gibi sürükleyiciydi

0|1
    0|0
  • Böğürtlen Kışı ve Iki Dünya Arasında :)

0|0
    0|0
    • Böğürtlen kışını biraz anlatman mümkün mü? görüyorum her yerde çünkü ve herkesin okuyup övdüğü kitapları sevemedim bir türlü nedense. Değer midir?:))

• Değer balık burcuyum aşırı duygusalım, yarıda bırakıp canımın sıkkınlığından ona buna bağırmışlığım vardır, erkek olmanın kötü bir yanı da içine ağlamaktır. O kitap anlatılmaz ya. Heyecanı kaçar. Ayrıca bahsetmeye kalksam yine canım sıkılır sonra kitabı anlatırım felan... Hiç gerek yok. Somurtanprimat iyi okumalar diler. :)

• aldım bugün boğurtlen kısını:)))

• Murat menteş korkma ben varım

0|1
    0|0
  • Kesinlikle 'Kürk Mantolu Madonna'... Ayrıca bana okuma alışkanlığı kazandıran kitaptır.

0|0
    0|0
    • yazık ki bana okumadım henüz onu, okumalıyım değil mi?

• Mutlaka okumalasın. Sevmeyi, sevilmeyi, fedakarlığı ondan daha güzel anlatan bi' kitap okumadım daha.

• Cin ali ve maceraları

0|0
    0|0
  • Anthony Robbins Sınırsız Güç

0|0
    0|0
  • Böğürtlen Kışı

Ayrıca o kitap bitince bok gibi kalmıştım ortalıkta ''napıcam l*n şimdi'' kitabın sonuda çok sağlamdı.

0|0
    0|0
  • Stefan zweig - sabırsız yürek

0|0
    0|0
  • Anne frank ın günlüğü

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu...

0|0
    0|0
  • The fault in our stars

0|0
    0|0
  • Olasılıksız. Bundan daha iyi bir kitap tanımıyorum.

0|0
    0|1
  • Sefiller ve neredeyse cengiz aytmatovun cogu kitabı

0|0
    0|0
  • simyacı. tek oturuşta bitirmiştim

0|0
    0|0
  • hiç kitap okumadım desem

0|0
    0|0
  • Senden önce ben
    Bir avuç aşk

0|0
    0|0
  • kitap okumuyorum ki olsunn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• açıkçası Zülfü Livaneli-kardeşimin hikayesi ve yine aynı yazarın Serenad adlı kitabı. tarihi bir şeyler dersen Elif şafak - aşk. ben kitaplara ağlarım dersen Ben ölmeden önce. Okuyabileceğin çok sayıda kitap önerebilirim fakat hangi konuda akıcılık istediğine bağlı.

1|0
    0|0
  • Süleyman ile Belkıs inanılmaz bir kitaptı bir de
    Genç Werther'in Acıları nı çok beğenmiştim iki kitabı da şiddetle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Tatlı Bela okuduğum en akıcı romanlardan biri teenage tarzı romanları seviyorsan okumanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • evet severim fakat kitabı araştırdım, bir de 2. kitabı var sanırım onu da erkeğin dilinden dinliyoruz vs, fakat bana özeti çok gerçekçi gelmemişti, ne kadar doğru hatırlıyorum bilmem ama yakışıklı erkek, zeki kız aşkı vs. nerede onlar? hihi:))

• Ahah zaten onun için okumuyor muyuz? Yasayamadigimiz şeyleri bir nebzede olsa hissedebilmek için kitaplarda olmasa :))

• ılgın olut neva

0|0
    0|0
  • Küçük Prens. Uzun sürmedi, ama arka arkaya onlarca kez okudum.

0|0
    0|0
  • Kullanici adindaki :d

0|0
    0|0
    • haha doğru, çok da severim fakat kitabın asıl konusunu sevmiştim, yazarın tarzını çok okumaktan hoşlanmamıştım, ki ingilizcesini okumuştum (türkçesini de okudum, ingilizcesi çok daha iyi tabi)

• Ben turkcesini okumadim zaten bilmiyorum ama ingilizcesi iyi evet :D

• ahmet şerif izgörenin tüm kitapaları charles bukowskinin kitaplarıda güzel

0|0
    0|0
    • ahmet şerif izgören'in keşke bir seminerini bulup gidebilsem, o adamın videoları harika!
      ve uzun süredir izlemiyordum kendisini, hatırlatmış oldun teşekkür ederim:))

• ben sekreterinin numarasını bulup aramıştım çok önemli adam

• Kürk mantolu Madonna♡♡kitap ta ağlattı ya beni bişey demiyorum artık

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu, karanlığın elli tonu ve özgürlüğün elli tonu

0|0
    0|0
    • filmleri geliyor diyeceğim döveceksin beni hehe. christian grey ya! jordan, tam oturmamış mı karaktere sence de?

• aynen. zaten fragmandan sona okumaya başladım :) daha iyi oldu. okurken karakterleri daha iyi hayal edebiliyorum. ve jamie gerçekten cuk oturmuş role

• Donald Trump - Büyük Düşün Öyle dediğin gibi gözyaslarına bogan bir türde değil ama severim =D

0|0
    0|0
Yükleniyor...