Tv'deki izdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

orada bulunan insanların çoğunun amacı evlilik değil bence.bi de 70 lik amcalarım 45 lik çıtır arama derdinde olmaları bunamanın etkisinde oldukalrını gösteriyor bence. kadınların paraaaaaa paraaaaaaaa diye inlemesi de buna benzer bi olay. ama bütün bunlara rağmen gerçekten evlenenler de var.siz böyle bir programa katılmayı düşünür müsünüz? yada bu programlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• O izdivaç programları hepsi birer yozlaşma ve reklamın ürüdür. Şahsen ben İstanbul'dayım, bir çok öğrenci çevresinden öğrenci,kadın,erkek topluyorlar. Kişi başı bilmem ne kadar bir ücret,gelin orda bir kaç saat oturup konuşun.

Oraya çıkıpta sağlıklı bir evlilik yapanları hiç düşünemiyorum. Gerçekten ciddi ve samimi bir evlilik söz konusu olacaksa bu en yakın akrabaların veya dostların vasıtasıyla olacaktır.

Gidip orda efendim benim yatım,param,evim,huyum,şuyum var. Sırf paradan öteye geçmez o izdivaç. Döner sermaye olup çıkar işin içinde.

1|0
    0|0
    • çok haklısın... işte reyting amacıyla ne olursa o kadar

• Benim ordakilere harcadığım para X lira reklamlardan gelen para Y lira hesaplıyorum Y>X sence kim kaarlı ?

Tabi işlete,olan kime oluyor.Hasan amcaya Fadime teyzeye

• yaşasın reklamlar :D reklam işine mi girsek :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Gösterişten başka bir şey değil,kanalların reytinğ oyuncagı,kadınların para hırsı,gelenlerin para kazanma sevdası,

1|0
    0|0
  • tv den evliliğin sağlıklı bir evlilik olacağını düşünmüyorum güvenilir değil 2-3 günde tanışıp evlenenler var kendisini farklı gösterenler var evlilik amacı dışında gelenler var. Birde 70 lik amcaları anladım da 45 lik çıtır ne onu anlayamadım :D 45 yaşında bir bayanın neresi çıtır :D

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım şahsen ben katılmam..Yorumunuza aynen katılıyorum..Seçen olunca ,secenekte cok olunca egolar tavan yapıyor sanırım,bi kişiye 10 larca talip geliyor,hepsi geldiği gibi red ediliyor..Ordan biri ile evleneceğime ,netten düzgün aklı başında biri ile tanışıp,görüşüp evlenmeyi tercih ederim..

1|0
    0|0
  • iğrenç. bence...tamamen maddiyata dayalı...ayrıca kadınların değerini düşürüyor...yeni yetmelerde bunları izleyip diyorki..mmm demekki param evim sigortam vs..olursa beni gercekten seven birini bulabilirim...ben bu programında bir takım programlarda oldugu gbi tamamen yeni nesli maneviyattan uzaklastırmaya calışan malum dış guclerin tezgahı olarak görüyor..eshefle kınıyor..gereğinin yapılmasını rıca,bilgilerinize arz ediyorum efenim.=)...saygılarımla;koray deniz.

1|0
    0|0
  • Bu tip programlar aslında medyanın insanları nasıl yönlerdiğinin bir kanıtı ve insanlar nerelere sürükleniyor herşey yapay herşey sahte oyun başka birşey değil.

1|0
    0|0
    • oraya umutla giden insanlar da var ama bence tabi çoğu sahte

• kanalların reyting derdi işte

• Kanalların reyting derdi değil aslolan evet öyle görünüyor ama asıl amaç insanları uyutmak insanları oyalamak gerçeklerden uzaklaştırmak düşünmelerini engellemek kendileri ile başbaşa kalmalrını engellemek,Kontrolü kendi ellerinde tutmak reyting dedikleri.

• yıllık izinimi ayarlayıp haftaya katılacagım.Tercihim istanbul civarından 1.70 boyunda 60 kilo lisans/önlisans mezunu :))))

1|0
    0|0
  • Parayla ömürlük eskort satın alıyorlar resmen beyb.Programa çıkmaya ne gerek var al maaş bağla 3<

75'lik dede olasım geldi böhöhöhöyt

1|0
    0|0
  • 70 lik amcaya tamamda 45 lik çıtır nasıl oluyor şanti orasını anlamadım :)

bencede amaç izdivaç değil katılıyorum,bilsemki yalnız öleceğim yinede katılmayı düşünmem...

1|0
    0|0
    • 70 lik amcaya göre 45 lik çıtırdır :D yanlışsam düzelt:D ahahahah herkes oraya takılmış ya

• geçen buna yakın bir cümle duymuştum nasıldı,28 lik erkeğe 18 lik kız küçük ama 40 lık erkeğe 30 luk kadın normal,aynı mantık sanırım :D

• ikisinde de 10 yas var aynı şartlar :D

• Yeterince yorulduğum zaman :) Kendimi kaybolmuş ya yalçın abide görüyorum yada esrada :)

1|0
    0|0
    • yalçın abinin yaşlandırma tekniğine hayranım link

• ona bakarsan kontorun yoksa telefon da bi işe yaramaz :) mantık yanlıs:D

• tamam ozaman entegre de ozaman bilgisayar deme yada ne bilim elektrik de :D

• Para kadinin allahidir.

ben burda izdivac yapmayi terxih ederim

1|0
    0|0
    • paraya tapan erkek gördüm merak etme

• 1/2 tane gormus olavblirsin.ama ben binlerce kadin gordum.

para icin neler yaptiklari hepimizin malumu;)

• Bana göre hepsi umutsuz vaka.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşver ,okadar çok insan izliyorki,belli bir kesime hitab ediyor.. saçma denilen izdivaç programlarının virüs gibi her kanalda türemeye devam etmesi...bazen ben bile denk geldiğimde takılıyorum gülüyorum..evlenen varmış lakin,evliliği süren,çoluğa çocuğa karışan varmı acaba ..

1|0
    0|0
  • soytarılık

1|0
    0|0
  • ben katılmazdım. bir gün izlerken şok geçirmiştim 75 yaşındaki bir teyze 5 tane burma bilezik istiyordu yuhh yani eskiden böylemiydi şimdilerde herşey maddiyat o bileziği o yaşta taksan ne olcak takmasan ne :(((

1|0
    0|0
    • hahahahah :D valla ben de çok gülüyorum onlara :D

• eskiden böyleymiş gizli teyzeden o yüzden istiyor evlemeden önce gelinin koluna bilezikleri dizerlermiş :D

Yükleniyor...