Romenler kendilerine çingene denince alınıyorlar mıdır?

Bir de bu romen vatandaşlar aslen nereden gelmeler acaba :D
Kuşadasında hep onlar var doğrusu :D

Güncellemeler:
Yalnız şu an cehalet patlaması yaşıyorum :D

Sormak istediğim gurup romanlar ben romen demişim o da farklı bir ırk oluyo galiba neyse kafam karışık üstüme gelmeyin asdghjkd :P

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiiki hayır. çingene bizim dilimize kötü anlamda yerleştiği için öyle zannediyoruz. bu tarz çok kişiye sormuşumdur. abe biz çingeneyiz derler. ırk gibi bişey. küçük bir topluluk bunlar.300 500 bin kişi filan.. bir vatanları ve ciddi bir nufusu olmadığı için ve hayatı ciddiye almadıkları için dağınık yaşarlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Anavatanlari Hindistan'dir.

1|2
    0|0
    • Bu dogru bir bilgi artıladim

• Bir kesim Avrupa üzerinden devam edip Romanya, Bulgaristan, Ispanya kadar gitmişlerdir. Anadoluda daha aşağı devam edenler mısır devam edip yerleşmiştir. burada Kıpti olarak bilinirler ve Hristiyan ogretide koptic church ile farklı bir Fraksiyon ekoldur. Öğretileri daha klasik hristiyanlik kaynaklarıyla ortustugunden daha az bozulmuş bir hristiyanlik olduğu düşünülür. Türkiyede bu ekle en yakın etnik kimlik ise suryaniliktir.

• Eyvallah mert

• Adı üzerinde romen romanyadan göç ettiiler bende romanyalıyım ama doğma büyüme İstanbul dayım ama çingene şopar falan onlarda romanyalılar ama onlar la bizim durumumuz farklı onlar ayrı bir devlet sanıyorlar kendilerini

1|0
    0|0
  • Emin ol sana bellinetmiyo olabilirlerde belki sana iclerinde ya da diene kaptiriyolardir cunku oyle hitap edilmesini sevmezler

1|0
    0|0
  • Alınırlar tabi ve cok iyi insanlar var iclerinde hep dslandiklari icin bir takim irkci insanlar tarafndan insanlarda algı olusturulmus.

1|0
    0|0
  • Deneme 1 2

1|0
    0|0
    • Engel kalkmış. Kalkıp kalkmadığının denemesini yaptım :)

• :)) engellemiş miydim neden engellemişim acaba :o :D bazen yanlıslıkla yapabiliyorum bunu üzgünüm

• Evet. Sitede beni engelleyen tek sendin. Bende hiç hakaret edici ya da kaba cevaplar yazmadığım halde neden engellediği konusunda epey bir düşünmüştüm. :)

• Alınmaları kimin umrunda?
    Türk ırkı her zaman üstün bir ırktır Türk kanı taşımayan bir insandan iyi kalpli olması beklenilemez. Ayrıca romen deyil roman yanlış yazmışsın.

0|0
    1|1
    • Yaa netten baktıydım doğru yazayım diye yine tutturamamışım. :D

• Kimin umrunda değil derken sen herkese saygı duymak zorundasın kimin umrunda deyip işin içinden çıkamazssın

• Gerek çanakkale gerekse Kurtuş savaşı olsun savaşmayıp dağlara kaçan etnik döküntülere saygı duymam gerekmiyor onların bana saygı duyması gerekiyor. Bu laf sadece romanlara deyil diger etnik döküntülerede.

• Suriyelilerle kıyaslanamayacak şekilde iyi çoğu.

1|0
    0|0
  • alınıyorlardır galiba
    diyorum ben^^

1|0
    0|0
  • Olupda kabul edemeyen tek ırk. kapı gıcırtısında bile oynayan türlerdir.

1|0
    0|0
  • Alınırlar.

0|0
    0|0
  • Romen xı gibi rakamları olanlar değilmş sen romanlarımı diyosun

0|0
    0|0
    • Ama internete baktıydım doğru yazayım diye yine mi yanlıs olmuş :( başlıycam bu dil bilgisine haa !! :D

• Seni ilber ortaylıya havale ediyorum salla gitsin :D

• aklıma romen diyince isim benzerliği romanya geldi sonrada İnna <3 geldi :D

1|0
    0|0
  • pis çingeneler şoparlar
    turkish niggas party show time again

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Romanyalıların çoğu latin kökenli. Aralarında slav ve kırım türkü/tatarı da var.

1|0
    0|0
  • Evet !

1|0
    0|0
  • Evet alınıyorlar birde oromca laf söylüyolar sana baka kalıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...