Okuduğunuz en mantıklı en güzel bilimsel kitap?

Okuduğunuz en mantıklı en güzel bilimsel kitap nedir? Tercihen kuantum ya da paralel evrenleri bilimsel acidan anlatan bir kitap olursa sevinirim

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• cin ali ve maceraları :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Ra Bilgileri adlı bir kitap var.
    Dünya dşı varlıklar ile iletişim kurulduğu iddaa edilen bir kitap.
    Bir çok konu hakkında bilgi veriyor.
    Okumanı öneririm.
    Kitabın orjinalini de bulabilirsin.
    Zaten sizin orada geçiyor olaylar yani Amerika da.
    Ra Bilgileri 1-2-3-4 olarak 4 ciltlik küçük kitaplar.
    Sonra Kasyopya Celseleri var dünya dışı ve benzer konular.
    Bir çok soruya cevap bulabileceksin.
    İnternetten pdf olarak da indirebilirsin bir göz gezdir mutlaka.
    Bulamazsan link atabilirim.

0|0
    0|0
  • bir ara yaptığım çalışma diyebilirim bu konularda bol bol her bulduğun belgeseli izle görsel veri var çünkü her belgeselden sonra ufak notlar al aklında kalanla birleştir çelişkili olan notlar çıkacaktır onalrı karşılaştır gözden geçir çok eğlenirsin ve bu konularda kendine yakın olan ve daha çok yön belirleyeceğin alanı bulabilirsin bilim büyük bir dünya çünkü :)

0|0
    0|0
  • çocuk nasıl yapılır

0|0
    0|0
  • Mantığı bilimi bilemem ama okuduğum en iyi kitap Zülfü Livaneli kitaplarıdir...

0|0
    0|0
  • Zar adam, olasılıksız.

0|0
    0|0
  • Ruhsal olarak OSHO nun kitapları perfect insanın kendini bulmasında yardımcı olacak yegane herif

0|0
    0|0
  • Fringe dizisini izle

0|0
    0|0
    • En sevdigim dizidir zaten 3 kez bastan sona izledim

• Ayarinda bisey bulman cok zor. Yine dizi olarak prison break tavsiye ederim tatmin etmişti beni. Yok kitap diyosan david bodanis- E=mc2 oneririm.

• Çoklu evren görüntüleri

0|0
    0|0
  • bilimsel kitap okumuyorum çünkü bir o kadarda sacmalar
    diyorum ben^^

0|0
    1|0
    • Dogru duzgun kitap bulamamis olabilirsin. Yoksa bilimde sacmalik nerede?

• İste senin gibi cahilleri bile mezun ettikleri icin turkiyeden bir bok olmaz. Adam uni sonda hayatinda kitap okumamis.

• Bir de bilime sacma diyor. Sanirsin bana einstein tesla mk :D

• cosmos izle o halde

0|0
    0|0
  • paralel evrenleri bilemiyorum ama kunatum mekaniği ile ilgili bir şeyler okumak için temelde lazım giriş seviyesinde dersen 28 günde kuantumla başlanabilir.
    Schrödinger'in Kedisinin Peşinde Kuantum Fiziği ve Gerçeklik
    Büyük Fikirlerin Küçük Kitabı Fred Alan Wolf güzel bir kitap

Zamanın Kısa Tarihi: Büyük Patlamadan Karadeliklere /Stephen Hawking
    Dünyayı değiştiren beş denklem Michael Guillen (bu okudukların içinde favorim )
    tavisiye ederim

0|0
    0|0
    • insanlar sizi ciddi sanıp uğraşıp sorularınıza gerçekten cevap yazıp tavsiyede bulunuyorken dalga geçenleri EİC seçerek verdiniz destek sayesinde sitenin hali böyle oluyor.

sonra dudaklarınızı büzerek konuşur gibi soru sorarsınız "burada neden düzgün cevap verilmyoooo" diye biz de uğraşıp tavsiye yazıyoruz.

Sizinde kuantum fiziği anlayacak yorumlayacak potansiyeliniz var mı tartışılır.

• Simdi inanmazsiniz ama ben bu cevabi da degil coklu evren goruntuleri yazan arkadasin cevabini sececektim telefon kasarken uste kaydirdigim icin ona denk geldi ayrica bu kadar buyuk bir problem de degil

• Doesn't matter
      olur oyle seyler
      Ben de yanlislikla okursun diye sana tavsiyede bulunmusum telefon kasaydida yazmaz olaydim :)))

• Kuran-i Kerim

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...