Yabancı, çok bilinmeyen bir dizi önerir misiniz?

Arkadaşlar yabancı dizi önerisinde bulunabilir misiniz? Ama Supernatural, The Walking Dead, Teen Wolf gibi çok bilindik olmasın. Konusu fark etmez :)

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• unutulmazfilmler. com da unutulmaz diziler sekmesi var orda 20 tane falan dizi var 5 6 tanesi dışında o dizileri ilk defa orda gördüm başka yerde pek rastlamadım açıkcası çok kaliteli site ve dizilere daha başlayamadım ama sitenin kalitesine ve dizilerin konusuna baktığımda kaliteli diziler olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 12

• Top Of The Lake

1|0
    0|0
  • Pretty little liar (sevimli küçük yalancilar) bilinip bilunmedigini bilmiyom

1|0
    0|0
  • House MD
    Chuck
    The sopranos
    The wire

1|0
    0|0
    • The Wire kulağa hoş geliyor. Konusu ne?

• Hukukla ilgili çok terim var suçlular onların yargılanması gibi gibi
      Eğer aksiyon-romantik seviyorsan Chuck öneririm, sıradan bir adama bir e-maille beraber devlet sırları yükleniyor ve her bölüm maceradan maceraya...
      House md medikal drama dizisi ama doktorlar gibi falan değil acayip bişey
      Yukarıda yazmadığım iki dizi daha vR
      Once Upon a time ve Under the dome
      Under the dome'da bir kasabaya kubbe inşyor kimse giremiyor çıkamıyor insanlar kurtulmaya çalışıyor
      Once Upon A Time da değişik bir tarz bizim masalların gerçek versiyonlarını ablatıyor fantastik dizi ama gerçekten etkileyici
      1-Chuck
      2-Once Upon a Time
      3-House
      4-the Wire derim ben

• Believe dizisi

1|0
    0|0
  • Skins

1|0
    0|0
  • Anime izle :D

1|0
    0|0
  • The secret circle olabilir

1|0
    0|0
  • Gerçek sevgili milyon dolarlık bebek

1|0
    0|0
    • Konularından bahseder misin biraz

• Milyon Dolarlık bebek bir bayan boksör un otenazi ile sonuclanan hayatı gerçek sevgili ise bir şizofren hastası nin anlatıldığı güzel filmler

• Suits

1|0
    0|0
  • dexter

1|0
    0|0
  • CHOSEN

0|0
    0|0
  • ölüm noktası eski ama çok güzel 1 2 sezon sanırım öyle hatırlıyorum

1|0
    0|0
    • Bitti mi yoksa ara mı verildi yayına?

• Tamam ben de bakarım bir

• hiç bakma canım ben baktım yok bulamadım ama güzel bir diziydi ya da sen grimm izle o da güzel vampirler canavarlar falan var tabi seviyosan :)

Yükleniyor...