Game of Thrones Manyakları Gelsin Bakim :) ?

Evet Nisan 2015 i beklemek zor olacak..
Sorum şu dizide en beğendiğiniz Karakter ve nedeni.. bekliyorumm benim tabikide Tyrion Lannister>>Küçük Şeytan :)

• Tyrion Lannister
    50% (2)45% (5)47% (7)Oy Ver
  • Jaime Lannister
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cersei Lannister
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
  • Arya Stark
    25% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Jon Snow
    25% (1)36% (4)33% (5)Oy Ver
  • veya sizin favoriniz..
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ejderhaların Annesi 'Khaleesi' için Soru güncellenmiştir :) o da listede olmalı tabiki
Tyrion Kazanıyor galiba :)

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• bak şimdi küçük şeytan adamın dibi ona lafım yok ama kısa süre de olmasına rağmen oberyn martell de iyiydi ama salak adam öldüğü sahneyi izledin dimi karpuz gibi kafası patladı oğlum adamı yere indirmişsin ne diye uzatıyorsun aldın sonra cevabını ama ben lord baelishi de seviyorum çok kurnaz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Khaleesi'nin olmadigi yerde benim de olmam yakisik almaz. Bize cok büyük yanlis yaptin usta. Ankete bizi de katacaktin. Zati ejderhalari zor tutuyoruz.

0|1
    0|0
    • evet ya bak haklısın Khalesi unutulur mu ya kusura bakma.. aman salmayın sakın :D

• eyvallah Targeryanları Severim zaten :)

• Bilmukabele. O sevgi karsilikli :)

• Küçük bedenine! sığdırdığı insanlığı ve alçakgönüllülüğü ile Tyrion Lannister..

0|1
    0|0
  • Tyrion Lannister en sevdiğim karakter, çünkü ayrıntı bakılırsa aslında o kadar kötü bir insan değil, hayatın ezilmişliğin etkisi onu kötü yapan şey. İçinde iyi bir insan var.

0|1
    0|0
  • Küçük Şeytan, Lord Varys, Lord Blaeish ve Tywin Lannister bunlar çok zeki adamlar gerçi Tywin öldü ama.. :D

0|1
    0|0
    • tywin haketti bence :D

• evlenecek derken bu benim düşüncem kesin değil.. annesinin targeryan olması kesin sadece :) evet ya adamlar 2.5 ay 10bölüm bizimkiler 9 ay çekiyor :D

• Çok mantıklı olur bence de. Birde bizimkiler 120 dk yapıyor :P

• robb starktı öldü şimdi rickon stark

0|1
    0|0
  • vay be ben kazandım demek :D

0|1
    0|0
  • Jon snow

Kizlara kardi utangac ve efendi :)
    Benim gibi

0|1
    0|0
    • onun hakkında cokı değişik fikirlerim var finalde sürpriz yapabilecek bir karakter :)

• Bu dizinin finalini jon snow yapacak dizi onun üzerine kurulu yiğennn

0|0
    0|0
Yükleniyor...