Walking Dead'in devamı ne olacak sizce?

Evet zaten başlıktan görüp diziyi izleyenler gelmiştir konuya.
Nyse en son bizim kahramanlarımız Terminus'ta bir araya gelmişlerdi.
Sizce sonrasında ne durumlar olacak? Tahminleriniz varmı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Carolla , o zenci kurtaricak digerlerini bence yeni sezon ne zaman bu arada

0|0
    0|0
    • 13 ekim galiba. 74 gün kalmış :D

• Daha bişy çıkmadı insnları tanımıyo kimse ama. Kaçtıkları bir sahne vardı belki olabilirler. :D
      Olursada iyi bir fikir olabilir.

• Öyle zatem knk o kaçarken bir odandan gectiler ya mumlar yanikti duvatda sey yaziyodu ing. ruhunuz artik özgur bizi affedin tarzi bisi bide o kadar yoklugun icinde eti nerden buluyolar yanii

Erkekler Ne Diyor 10

• #Valla çok güzel sezon olacağa benziyor :D bunu söyleyebilirim anca bu arada Helena Bonham Carter hayranı mısın

0|0
    0|0
    • Aynen öyleyim neden :D?
      Tam benim kafadan birisi.

• Olabilir :D. Değişik olmak farklılığı getirecektir bize. Helena'yı bundan dolayı çok beğeniyorum zaten.

• #Lana Del Rey de değişik tuhaf bir kadın nadir olanlar sevilir :D

• Adamlar bunları öldürürken aralarından biri oradaki adamın zombi çözümünü bildiğini söylücekler teklif etcek birlikte laboratuara gitcekler giderken rick kaçma planları yapcak o adamlardan ama kaçmak kolay olmucak çok kayıp vericekler

0|0
    0|0
  • O iki kiz kardesi gomdukten sonra Carolla Arap abi e tabiiki gelcek kurtarcak onlari.

0|0
    0|0
    • Aynen o 2 kız deli gibiydi zaten.
      Bence bebekle birlikte onlar gelecek sonra terminustakiler bebeği kaçıracak. Rick ve ekibide iyice güçlenip saldırı olacak yine.
      Zaten terminus'un bir lideri flan vardır. Yeni bir vali vakası çıkacak gibi.

• Kucuk olani cok tatliydi cok uzuldum ona ama dizi cok kliseye dusmeye basladi. Tadinda biraksalarmi artikin.

• Yine dehşet bişeyler olcak ama işte bakalım :D aklıma bin türlü senaryo geliyor şöyle olcak şöyle olcak diyorum sonra başka bir tanesi falan. Ben de valla merak ediyorum nolcak :D

0|0
    0|0
  • Rick adamın gırtlağını koparttı ya artık her şey olabilir.

0|0
    0|0
  • Dizi çok sıktı. Bıraktım son sezonda...

0|0
    0|0
    • Aynen onların tarzı öyle ya. Bana da öyle geldi ama dizi güzel devam ederim ben.
      Mesela 2. sezon mu neydi çok sıkıcıydı bu hershel ın çiftliği zmanları falan.

• Aynen çiftlik falan sıkıcıydı da işte ne biliyim. Baya hoş aşırı güzel dizi ama sıkıldım bıraktım yahu:/

• arka sokakların devamı ne olcak sence?

0|0
    0|0
  • Rick bebeginin yasadigini ogrensin yeter ya :)

0|0
    0|0
  • Ortali dagitacaklar rick varua adam psikopat :-):-)

0|0
    0|0
  • fragmandan yola çıkarak diyorum ki orada biri yardım edecek onlara kaçacaklar ve bethde kaçacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Agustosda 2 sezonu vericeklermis. Ama sezon 3 du

0|0
    0|0
  • Tiramisu güvenilir bir yer değil O'na eminim.
    Asmşkhs

0|0
    0|0
  • Rick göre onlara bulaştıklarına pişman olucaklar çok güzel bir sezon olacağa benziyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...