Fırsatınız olsa içinizde yer eden neyi yapmak isterdiniz?

O kadar çok yapmayı istediniz, girişimde bulundunuz ama yapamadınız. Hep aklınızın bir köşesinde kaldı. Ara ara aklınıza geldi. Acaba nasıl olurdu diye düşündünüz. Pişmanlık duyuyorsunuz yapmadığınız için. İçiniz içinizi yiyor. Peki ne bu içinizi kemiren?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• kendime ait gemimle dünyayı dolaşmak isterdim...

0|0
    0|0
    • hey ama yapabileceğin seyler birine söyleyemediğin mesela o an cok pis kafa atmak istediğin ama yapmadıgn vs vs

• yok yaa öyle bişey olsada zaten yerdi kafayı..:))

Erkekler Ne Diyor 15

• her türlü sanat(resim,dans, heykel...) ve spor(yüzme, koşu, bakketbol...) alanında iyi olmak ve deliler gibi çılgın ve dehşet bir şekilde dans etmek isterdim :)

çok mu şey istiyorum ha? :P

0|0
    0|0
  • Bir daha düşündüm bir cevap daha vermek istiyorum... Bu gün fırsatım olsaydı eğer, Öyle bir imkan yaratabilseydim...

Çok isterdim... :)))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • onu bulup uygun bir ortam oluşturmak ve...

0|0
    0|0
  • Kısa film yönetmenliği.

Teorik olarak baya kendimi geliştirdim, hatta bir filmde de oynadım ama çekemedim henüz :(

0|0
    0|0
  • Ona çıkma teklifi ederdim galiba

0|0
    0|0
  • tek isteğim yarasa adamlar gibi yarasa kostümü yaptırıp kendime uçmak ama tirsiyorum :D

0|0
    0|1
  • fırsatım olsa lise yıllarıma geri döner okul için bırakmak zorunda kaldığım futbol hayatıma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • 27 gün amerikada kalıp tek bir bıldırcın bile avlamaya fırsatımın olmayışı :)

0|0
    0|0
  • tuvalet.

1|0
    0|1
  • uzaklara kaçıp gitmek.

0|0
    0|0
  • sensation white' a gitmek isterdim.. gidicemde :D

0|0
    0|0
  • tiyatro...

0|0
    0|0
  • su an tek istegim aile kurabilmek, ama icim icimi de yemiyor

0|0
    0|0
  • pişmanlık çok var aslında da en fazla son zamanlarda üzdüğüm tanıdık bir kız var, bazen görsem görmemezlikten geliyorum, konuşsam çok az konuşuyorum hemen ilgisiz durup ayrılıyorum işin aslı bu yaptıklarımın tersini yapmak işterim malesef bendeki inadımı kıramıyorum :((

0|0
    0|0
  • Motor siklet almak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...