Şu kitabı okudumda hayatım değişti diyen var mı aranızda? kişisel gelişim kitaplarından bahsediyorum?

yoksa o çok satan kitapları okuduktan sonra kitabı en üst köşeye koyduktan sonra saçmalık l*n mı dediniz benim gibi ya da herkesn bildği şeyleri gene olarak tekrarlıyorlar bence

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat degistiren kitap diye bir kitap yok.

Degisenin nasil degismis bir sor bakalim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kişisel gelişim öyle hayatımda belli bir değişiklik yaratmıyor. Ama çoğuna, cok katkısı olduğunu bilirim. Bu kişiden kişiye değişiyor..

0|0
    0|0
  • Her kitabın bende ayrı etkisi olmuşdur. Hep ayrı yeri olmuştur

0|0
    0|0
  • şu an aklıma gelmiyor adı ama genelde plan yapmak veya zaman yönetimi tarzı kitapları okurum bana faydasının olduğunu düşünüyorum tamamen okuduklarını hayta geçirmeye bağlı

0|0
    0|0
  • Su hortumlu dunyada fil yalniz bjr hayvandir - ahmet Şerif izgoren
    Tatli bir dille guzel dersler veriyor.. hic bir kitap boş degil mantikli okursan birseyler cikarirsin daima.. sıkılmadan iki uc kere okudum..

0|0
    0|0
    • alıcaktım onu ama sonradan vazgeçtim niyeyse nasıl bir kitap?

• Tartisavak ddurumda degilim kendi fikrimi yazdim ve bitti..

• Tamam tamam sustum hadi :P

• ahmet şerifin kitapları güzeldir
    sen ve ben aret vartanyan var bide

1|0
    0|0
  • pazarlamacılık harikası. insanlar o kadar hazırcı ki sadece tek bir kitabı okumakla para ve başarı kapılarının ardına kadar açılmasını bekliyorlar. emek, istikrar ve sabır bir arada olduktan sonra insanın üstesinden gelemeyeceği iş yoktur.

0|0
    0|0
  • O tarz kitapları hiç sevmiyorum akıcı değil sıkılıp atıyorum :d

0|0
    0|0
  • Beynine Format At - Barış Muslu
    Bazı konularda bende işe yaradı, çok sorunlu bir insansan işe yaramaz hiçbir kitap.

0|0
    0|0
  • Louise Hay - Düşünce Gücüyle Tedavi HAYATIM DEĞİŞTİ NET

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kanımca kişisel gelişim kitapları zaman kaybı.

Tavsiyem; Suç ve Ceza ve Martin Eden gibi kaliteli kişilik analizleri içeren kitaplarla okumaya başlayıp Nietzsche Ağladığında gibi felsefeye özendiren kitaplarla devam edip, Sokrates'in Savunması gibi anlaşılması kolay kitaplarla felsefe doğru ilerlemen.

0|0
    0|0
  • Hayatım değişti diyemem ama çok kaliteli bana da bir akapunktur uzmanı önermişti. Mirzakerim Norbekov'un iki tane kitabı var onlar.

0|0
    0|0
  • herkesin bir planı vardır Viggo mortensen filmide var izle hayatın olduğu gibi değişir inan bana yani acaip olur

0|0
    0|0
  • İlyada'yı okuduktan sonra hayatım değişti.

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitapları... Hiç bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • ama bir yerde akıl veriyor aslında bir romandan daha fazlası aşk romanı okumaktansa kişisel gelişm kitabı okumayı tercih ederim en azından gerçek hayatta neler yapabilmemz, söyllüyor

• Ne var o kitaplarda? Bir başarı hikayesi. Kim bu başaran insan? Yazar... Kendi başarısını küstahça abartarak anlatan bir kitap. Onlar için şans faktörü yok. Ayrıca onların verdiği tavsiyeleri evde baba/anne de veriyor. Peki bunun farkı ne? Sadece kendi iç sesinle kendine telkin vermek. İnsan kendi iç sesini dinler mi? Hayır. Peki bu kitap insanları nasıl etkiler? İnsanı yeni bir hayal dünyasına sokar. Gerçek hikaye olduğu için absürtde olmaz. Ancak esas dünyanda yaşadığın en ufak bir gerilimde kitaptaki her şey unutulur ve büyük bir hayal kırıklığı da beraberinde gelir. Kişisel gelişim yapmak tarihe damgasını vuran liderlerle olur. En büyük acıları onlar çeker, en büyük uğraşı onlar verir çünkü.

• Hayal dunyasi falan alakasi yok sana gercek dunyanin gerçek yuzunu gosteriyor.. butun yazarlara genelleme yapmayin kendi yaptigi yapmadigi eksik noktasi oldugunu belirten kendini bizim icimize katip biz diyen yazarlar var herkes ayni kefeye koyulamaz.. ssizeyeni bir bakis acisi sunuyorlar kitap okundugunda rafa kkaldırıldidiye bitmiyor hersey.. o rafta gozune carpinca bile etkilendigin bir cumlesi dahi geliyor aklina.. basit insanlarin basitçe yakistirmalarina dahil olmayin derim..

• The secret
    F*ck it

0|0
    0|0
  • Muhammed Bozdağ DÜŞÜN VE BAŞAR ve İSTEMENİN ESRARI... Mükemmel...

0|0
    0|0
  • 10 adimda kusursuz bellek

0|0
    0|0
    • neden bahsediyor?

• bravo gerizekalı mutlumusun şimdi?

• Acayip mutluyum :d

Yükleniyor...