E kitap okuyanlar var mı?

Kimler e kitap okuyor arkadaşlar? Nereden indiriyorsunuz kitapları. Ücretli oluşu sorun değil yeterki kitap okuyayım. 1 kitap okuyorum ama devamını getiremiyorum. Kitap alışkanlığını edinemedim yıllardır. Her zaman yanımda kitap taşıyamıyorum. En azından telefonumda da olsun boş zaman denk geldikçe hemen açıp 1 sayfa dahi olsa okumak istiyorum. Artık bu alışkanlığı edinmem lazım.

Sizler hangi uygulamayı kullanıyorsunuz bunun için nereden nasıl temin ediyorsunuz yardımcı olursanız çok seviniyorum :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir tane kulladığım var. Amatörler de var, profosyeneller de.
    Google Play Store'dan Wattpad uygulamasını indirip aşamalarını sırayla yaparsanız, istediğiniz saat kitap okuyabilirsiniz. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• E book aslında uygun ama ben bu konuda biraz eski düşünceliyim. Abim Amazondan indiriyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Ipaddan daha zevkli okumak

0|0
    0|0
  • bence ekitap okuma yoksa bu alışkanlığı daha zor edinirsin. kitaplardan oku. taşırsın ya zor bişey değil. erkeksin ve küçük çanta taşıyabilrsin.

0|0
    0|0
    • Bende sevmedim e kitap olayını normal kitap daha iyi :) hem ekran ışığından gözümde ağrıyor

• Wattpad diye birşey duymuştum bir bak istersen :)

0|0
    0|0
  • Ben wattpadten okuyorum zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Facebook grubu: e-kitap (ücretsiz)
    Bu grupta her türlü bir çok e-kitap paylaşılıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben tabletten okuyorum genelde. Telefondan okumak da okunabiliyor. Klasikler genelde üsretsiz oluyor. Onları indirebilirsin. İllegal işlere bulaşayım dersen torrent'te yaz. Bir sürü e-book paylaşımı var. İnternette bir saat arasan küçük bir arşiv yapabilirsin. Wattpad uygulamasına da baktım biraz. İyi bir iki tane var fakat gerisi çer çöp. Yazım kurallarından bile bihaberler. Özensiz, kalitesiz buldum.

0|0
    0|0
  • Bir dönem e-kitap okuyucu alıp ona yükleyerek okuyordum.

Tavsiyem, klasikleri okuman.

Telif haklarından sıkıntı çekmeden istediğin klasiği internetten ücretsiz indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum ibooks.

0|0
    0|0
  • Sesli kitaplarda güzel oluyor haberin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...