Yakışıklı olup olmadığını kendim nasıl anlarım?

Acaba kendimin tipli mi tipsiz mi olduğumu nasıl anlarım ne yapmalıyım :) resim falan koyamam hiç iyi çıkmıyorum fotolarda :)

Yakışıklı olup olmadığını kendim nasıl anlarım?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Tamam tip önemli ama bu kadar da takıntıya luzüm var mı ?

Çok yakışıklı olmayan bir adamın bakışları veyahut davranışları yakışıklı bir heriften daha etkileyici olabiliyor bu tür eylemlere girmeye gerek yok beğenen elbet çıkar . bazı insanlar fotojenik olmayabilirler istediğin kadar fotoğraf çek gerçeği de değiştiremezsin haydi eyvallah.

0|0
    0|0
    • ya tamam tipe takmıyorum ama ne biliyim ömrümde hiç sevgili ve ya normal kız arkadaşım bile olmadı telefon rehberime daha kız ismi kaydedemedim :)

• Psikolojik yardım almak neden ters geliyor anlamadım. Birileriyle konuşmak hem seni rahatlatır sorunun kaynağını çözersin. Benim de yaşım 20 ve yaşadığım bir ilişkinin enkazından kalkmaya çalışıyorum ve yardım alıyorum bunda bir şey yok.

• fotojenik demek güzel çıkmak demek değildir gerçekte olana en yakın olan demektir cahillll :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Denize atla batarsan sorun yok

0|0
    1|2
  • önemli olan tipli ya da tipsiz olmak değil kızı tavlayabilmek. sonuçta tipsiz erkeklerin yanında güzel kızlar olabiliyor.

0|0
    0|0
    • hiç tavlayamadım .

• Tavlama derken? kaç derecede tavlanıyor?

Sonradan menevişlemek gerekiyor mu ?

• Ağzının laf yapması gerek.

0|0
    0|0
    • hiç yapmıyor bi kızla konuşursam ki 6 ayda bir ya da yılda bi kere kem küm ederim sürekli

• ben de fotoğraflarda gerizekalı gibi çıkarım ama aslında iyiyimdir gayet. Fotoğraflara takılma. Yüzünde oranı bozacak bir yer var mı aşırı büyük burun falan? Çok sivilce izin var mı? Kaşların nasıl? Şöyle bir bak düzgün len hiçbir yerim orantısız değil cillop gibiyim diyorsan tipin vardır. Genelde her insanın da tipi vardır zaten. Kimseyi aşağılamayalım.

0|0
    0|0
    • kemerli burnum var yanaklarım biraz şişkin çene kemiğim belli olmuyor ya da yok :) gıdık var sence nasıl ? off yazarken utandım yeminle

• Kötü dediğin şeyler sana yakışıyor saçma durmuyorsa sorun yoktur yani. Benim burnum da normal insanın burnundan cok daha küçük ama bana yakışıyor şirin duruyor yanaklarım da tombul gayet şirin duruyor. Ama büyük suratlı birine benim burnumu yapıştırsak iğrenç olabilirdi evet. Sen iyice incele bence kendini.

• Tipim var mı yok mu diye düşünmek kendine güveninin az olduğunu gösterir karşim. Ilyas salman bile olsan kendine güvenin varsa o iş bitmiştir. Kendine güven, tipin olsa da olmasa da giderin olur

0|0
    0|0
    • hiç yok özgüvenim :s bi kız beni ne yapsın diye düşünürüm hep

• Yok be sakın öyle düşünme, tip nedir ya, tipine bakıp seni seçecek kız daha ergendir. Kızların ne düşündüğünü onemsersen hep takacak bi kulp bulurlar. Bu konuda yetenekliyizdir vesselam :) eleştiri kapısını açarsan eleştirilirsin, hiç açma o kapıyı

• mehehehe:) kafanı sevdim:)

0|0
    4|2
  • sana yavsayan kız sayısından

0|0
    0|0
    • 0 :) hiç kız arkadaşım falan yok sevgilimde yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum görünüşünü iyi bulmuyosan muhtamelen Brad Pitt falan değilsindir ama bu durum içinde bir Brad pitt yok demek olduğunu göstermez kendini beğenmiosan sempatik ol kızlara yakın dawran kız die utancak bişey yok onlarla erkeklerle yapabiliceğin çoğu şeyi yapabilirsin mesela çoğu kız tavla oynamayı sever müzikten falan konuşmayı nebiliyim kendini dinletebilicek birini mutlaka arar ama sakın utanma normal davran zaten zamanla kızlarlada erkeklerle arkadaş olduğun gibi arkadaş olduğunu görüceksin =))))))))

0|1
    0|0
    • işin kötü yanı çevremde 1 tane bile kız yolda gerçi liseye giderkende olmamıştı ama

• kesin olur deme kardeşim. Benim çok yakın bi arkadaşım var 13 yıldır arkadaşız . adam benimle aynı davranışları falan o da ben gibi . üniversitede şimdi hala aynı kesin olmuyor demek ki :)

• adamım yakışıklı tipler falan yazdım onarla takıl eminim kesin olucak yeterki kenarda oturma ozaman da sölüyorum kesin olmicak :d

• senin kendini nasıl hissettiğini resim de koymaz isen nasıl yorumlayabilirim anlamadım...

0|0
    0|0
    • işte abi kendi kendime nasıl anlarım dedim zaten :)

• herhangi bir engelin varmı?yok büyük ihtimalle,sıkıntıda yok,özgüven sorunun var sadece,onuda aşmak kendi elinde genç kardeşim...

• çok şükür yok

• kızlar az mı bakıyor yoksa çok mu bakıyor,ordan anlayabilirsin...

0|0
    0|0
    • ben utancımdan bakamıyorum kızlara o yüzden bakıyorlar mı bakmıyorlar mı bilmiyorum :)

• o zaman artık utangaçlığını bi kenara bırakıp,bakmayı dene

Yükleniyor...