'Bira fm' gibisini bulur muyuz bir daha?

Bira fm kapandı kapanalı -ki çok uzun zaman oldu- bir sıkıcı geliyor müzikler.. Yerine Malt fm yapılmış galiba ama pek sarmadı oda.. Arkadaşlar var mı benim kaçırdığım bu tip bir şey? Oradaki Birayı özledim yaaa :)

Güncellemeler:
Gar. fm hakkında bilgisi olan var mı? Biraz benzetmişler sanki ama bir sorun var sitede ben çözemedim.

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• yakında malt. fm olarak geleceklerini söylemişlerdi biraz Fm in ilk takipçilerindendim onun yeri kalbimizde ayrıdır. Hayatımda sıkılmadan müzik dinlediğim tek yerdi adamların ruh hali ve kafa yapısı o kadar uyuyordu ki kapattırdılar. Türkiye'de iyi olan herşey susturulur.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın.. Malt fm pek kafa değil ya daha gelişmesi gerek bence

• Kısmet :)

• yeap kısmet :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bira fm sonrası kendimi virgin radyoya vurdum :)))

cut.

0|0
    0|0
  • cok dinlerdım la ben onu :(

0|0
    0|0
  • Bira. fm gibisi bir daha gelir mi bilinmez ama dediğin gibi malt. fm sarmadı, gerek müzikleri olsun, gerek o özlediğimiz radyosu birası...
    hey gidi bira. fm hey...

0|0
    0|0
    • Bugün söyle bir arayış yaptım işte yeni bir şeyler var mı yok ya hiç bir şey yok deli olacağım.. Yeniden açın Bira fm i :)

• Ben de çok aradım o gece 4 canlı yayınlarını falan ama yok. Lanet olsun ki yok. Geceleri hiç değilse bi' neşemiz oluyordu, bekleyenimiz varmış gibi hissediyorduk. Yalnızlığımızı alıyordu. Biramızı 4 duvara bakarak değil de radyo stüdyosunda karşılıklı içiyormuşuz gibi tokuştururcasına içiyorduk.
      Şimdi ise terkedilmiş biri gibi yalnızlığımıza içiyoruz.

• Türkiye işte hep güzel şeyler gidiyor bu ülkede..

• Aynen bira. fm güzeldi

0|0
    0|0
  • Bira FM süperdi ya onun yerini başkaları tutamaz keşke aktif hale gelse tekrar da bizde kendimize gelsek :))

0|0
    0|0
    • Bence de yaa :) Her açıdan harikaydıı... Evet bir toparlansak yeniden başlasa da :)

• Bira. fm gibisini bulursan banada haber ver kank

0|0
    0|0
  • "ruh haline göre müzik dinlemeni sağlar" yazıyor sitede.

0|0
    0|0
  • türkrapfm dinle

0|0
    0|0
    • Rap tarzım değil pek

• Karşımda bir mc varsa boşverelim bence :)

• sen bilirsin :) beni söyleyecenmi diye merak ettimde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...